Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Baku

    aktív tag

    válasz Geller72 #55601 üzenetére

    A GLS-nek feb.08- tól ápr. 30-ig nem sok köze volt az egészhez, hacsak annyi nem, hogy a BG jelezte felé a később érkezendő csomag Belgiumból M.o.- ra szállítását. A GLS nyugtázta a megrendelést, és várta a csomagot....
    2 hónapig tartott, amíg a BG valami konténer leghátsó sarkába dugva szabályszerűen (vagy inkább anélkül) becsempészte a csomagot HAJÓN az EU-ba, azaz, Belgiumba. Ott átcsomagolják, Belga feladót írnak rá, és elindul felém, "meglepetésmentesen" ..... Ez utóbbi "ára" az a cca. 2 és fél hónapos várakozás, mire a kezembe kapom....
    A refunddal mire mentem volna ugyan? Gépem nem lett volna, pénzem meg van így is.... :D
    Kétszer reklamáltam a BG-nál, a válasz mindig az volt, hogy várjak türelemmel, meg fog érkezni ....
    Végülis a szabályzatban 60 (munka)napos szállítási határidő van, ami valamikor május elején teljesen le, tehát - mivel elfogadtam a vásárlási feltételeket - szavam sem lehetne....
    Az EU-s szállítás meg legalább annyira az én érdekem (is), mint amennyire az övéké.
    Az enyém azért, mert megspóroltam cirka 15 ropi meglepi díjat, az övék meg azért, mert a büdös életben meg nem vettem volna ezt a gépet, ha nincs EU szállításban ....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák