Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • supesz

    aktív tag

    Hello mindenkinek,

    A DosBoxban elindul a vgacopy program és ez jó. Csak azt nem tudom, hogy: és most ide befogom ollózni a már máshol feltett kérdésemet, mert nem akarok megint olyan sokat írni: :DDD

    A bajom a következő: ''Valaki'' anno lementette a dos 6.22 -es változatát ezzel a vgacopy nevű programmal. Tehát most van 3 VCP fileom. Viszont nem jutok A-ból B-be, mert nem tudok velük mit kezdeni. Hogyan tudnám ezeket a fájlokat felmásolni kislemezre, hogy aztán úgy működjenek, mintha eredeti dos installer lemezek lennének?

    Egy keveset már próbálkoztam, de ez lett: Először XP alól ( :B ) rákattintottam kettőt a vgacopy.exe-re. (Na persze, hogy nem történt semmi látható. Számítottam is rá.)
    Jött a parancssor: Fatal error #200 at address $20AB:0086. ez lett a válasz. Ez még oké!
    Előkaptam a DOSBox egyik ''új'' verzióját és kipróbáltam a programot. Viszont itt már annyira nem voltam legény, bár azért ki lehetett következtetni, hogy mi-micsoda, viszont volt olyan menüpont, ahol azt válaszolta állandóan, hogy: Scanning for next disc....No disk in drive :(((
    Szóval itt el is akadt a projekt, mert aztán lementem ''békába''! Win98 boot flopi előkapása, lemezmeghajtóba rakása és: Fatal error #200 at address xxxxx:xxxx

    Most, hogy így kiöntöttem a szívemet, valaki megtudná mondani hogyan működik ez a sz@r!!
    :F

    A nucleus arcuatus (infundibularis) kapillárisaiból összeszedődő vénák a hypophysisnyélen keresztül lejutnak a hypopisis elülső lebenyébe - az adeno-hypopisisbe, és ott újra kapillárisokká oszlanak.

  • supesz

    aktív tag

    válasz supesz #90 üzenetére

    Tárgytalan!

    A nucleus arcuatus (infundibularis) kapillárisaiból összeszedődő vénák a hypophysisnyélen keresztül lejutnak a hypopisis elülső lebenyébe - az adeno-hypopisisbe, és ott újra kapillárisokká oszlanak.

Új hozzászólás Aktív témák