Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AsakuraDave

    őstag

    Nah addig keresgéltem mert nem akartam elhinni, hogy csak ennyi lenne grafikailag a játék mikor a doom2k16 még 1440p-n is élesebb képet adott. Játék közbe nyomsz egy 0-át és a consolba beírod, hogy r_antialiasing 0 így kikapcsolod ezt az ocsmány TAA-t amire semmi opció nincs, hogy állítani lehessen a menüben.
    A színek 100x pontosabbak lesznek és végre ránézek a super shotira és nem egy műanyag gagyi valamit látok, hanem egy brutál szép részletes fegyvert és érezhetővé válik hogy ez bizony valami vasból van és kiemelkedik mindennek van mélység érzete a dolgoknak nem egy összemosott valami.
    De persze van negativum ilyenkor a reflekciók pontokká válnak nem egy egész mosott visszaverődések. Ez mozgás közbe nem nagyon látszik csak a staggerelt démonok villogásán észlelhető hogy "pixeles". Illetve ilyenkor azért kicsit pixelesebbek az élek és fura mód hiába tolom fel a felbontást 4k-ra nem segít, csak reshade SMAA-val tudtam megoldani ami amugy kicsit elmossa a reflectionöket így a pixeledésük kevésbé látható.

    De ez a trükk hogy a reflection-ök csak sok pontocskák nem 1:1 ami visszaverődik a márvány padlón és a rárakott TAA úgy elmossa a cuccot, hogy "szép" lesz de cserébe minden más élettelen lesz. :W

    There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

Új hozzászólás Aktív témák