Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    Találtam a második pályán egy bakit.
    Mindig gondosan le van rakva valami lőszer az olyan pontokon ahol mindenképp fegyvert kell használni a továbbjutáshoz.
    Pl amikor a levegőben kell eltalálni egy pontot ami egy ajtót nyit vagy itt a part2-nél amikor a shoti láncával tudunk eljutni A-ból B-be.
    Kivéve itt :DD

    Itt ugye fel kell jutni a szélgépig és utána a shoti láncával elkapni az a zöld valamit és úgy tudunk feljutni a jobb oldalon egy magasabb pontra.
    Itt viszont mindenképp legyen nálad shotilőszer mert különben úgy jársz mint én.
    Próbáltam sima duplaugrás dash kombóval is, de a szélgép elfúj a 3.14csába... :DDD
    Itt muszáj hookolni, de ha nincs nálad épp shoti lőszer akkor besz*ptad.
    Szerencsére nagyon vissza lehet jutni a pályán és még az úszásos rész előtt sikerült egy otthagyott lőszerpack-ot találnom, de inkább legyen nálatok ezen a ponton :K

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák