Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • troszka

    csendes tag

    válasz Dexter68 #542 üzenetére

    Heló,
    nekem egy intuos3 A5 táblám van, ezzel 7db "speed-drawing" videó elkészítése alatt semmi gond nem volt. 15-20mm-ről már nagyon pontosan érzékeli a tollat, jól el lehet vele kezdeni az első vonást.

    Akit érdekel azzal megosztom egy Genius G-Pen F610-el való találkozásom tapasztalatit. Nem fikázni akarom, tudom, hogy más árfekvés/kategória.
    Ez a tábla jóval közelebbről érzékeli csak a tollat, kicsit természetellenes fogást igényel. Maga a toll hegye nyomásra 1-1.5mm-t jár be-ki (wacomnál ez 1-2 tized ha van), ami egy grafit ceruzától elég idegen jelenség. Ennél fogva nagy dőlésnél még nehezebben jár a hegy, megfeszül (az más kérdés, hogy dőlést nem érzékel, attól még lehet úgy fogni). Van ezen a G-Pen F610-en egy fólia ami alá be lehet tenni a másolandó papírlapokat. Ez a fólia nagyon puha anyagból készült, a tol nagyon nehezen csúszik rajta, és fel is szántja egy-két határozottabb mozdulatra. Egy CD lemezen rajzolva viszont teljesen jó volt, valami kemény lapot rá kell tenni az egész táblára és sokat közeledik a wacomhoz :)
    Valószínűleg hozzá lehet ehhez a táblához is szokni, de nekem a wacom után nagyon "érdekes" volt. Windowsban klikkelgetni, körberajzoláshoz, maszkoláshoz tökéletes lehet.

  • FazekasLaci

    aktív tag

    válasz Dexter68 #542 üzenetére

    99%, hogy hibás a toll. A tollhegyben és a radírban is külön érzékelő van.
    Ha 2 évnél újabb a táblád, akkor vidd vissza oda, ahol vetted, mert gariban intézik, hacsak nem ejtetted le a tollad...

    Új toll 19.000 Ft+ÁFA.

    Laci - Ide is írhatsz nekem: fazekas@grasshopper.hu, vagy hívhatsz: 70/429-3200

Új hozzászólás Aktív témák