Hirdetés

Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz Jeannie #3359 üzenetére

    Egyik sem ferde pedig :) Legutolsónál a vasúti jelzés ferde igen de ha megnézed nem oszlopon van hanem egy fára van rárakva ;] Magyarország 2007....
    Napraforgósból még legalább 30 kép van mindenféle megoldásban 1, 2, sok virág van rajta csak nem volt kedvem mindegyiket megnézni milyen lenne ha..., majd ha egyszer reggel indulok el tekerni ami nagyon ritka akkor lefotózom a napraforgókat :D

    A villanyoszloposon semmi érdekes nincs csak a kép készítésének a módja :D Zzzz Zzz Zzz z a polárszűrőt sem raktam rá mert hozzáértem a bringám vázához és ugrottam is el tőle... még, jó, hogy több ezer volt van a ember feje fölött és áthúz rendesen... erre mondják azt, hogy áh semmilyen biológiaii hatása nincs... na persze, egyébként nem én raktam a szántóföld közepére :D

    Majd legközelebb már jobban fognak sikerülni és addigra talán a napraforgó is a nap felé fog fordulni :) Köszi a kiritikát, könyebb orvosolni a hibákat ha ismerjük azokat :)

    [Szerkesztve]

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Gigabyte C301 RGB Black - Arctic Liquid Freezer III 360 RGB Black - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Aktív témák