Hirdetés

Aktív témák

  • Jeannie

    aktív tag

    delta9: nagyon tetszenek ezek a Tiszás képek. Egyszerüek, letisztultak. Az utolsót én szükebbre vettem volna, de ez szubjektív, így is remek :C

    T-Nagyon: Grat, igazi jó tavaszi kép, van benne méhecske is meg virág is és látszik is :)

    ArthurMiller: jók a lesifotók :D én teljesen hozzáértés nélkül semmi zavarót nem látok a képeken, és ránézésre nem mondtam volna meg hogy fél kilométerről fotóztad őket, és a minőségre sem lehet panasz szerintem. Azért azon meglepődtem hogy ekkora távolságnál ilyen kevés a DOF.

    Jinxx: Én nem igazán tudok különbséget tenni, virág, most ennek van szezonja és mindenhol ilyen fotókat látni. A nagy fehér virágok meg a padok ettől függetlenül tetszenek.
    De inkább az utolsó pados. Azt a darusat nem kellett volna erőltetni szerintem, szép az ég meg minden de egy darut kb. úgy -vagy még rosszabbul- lehet komponálni mint egy zsiráfot :DDD

    Zoli bácsi: ezek a keretek ... érzékenyen érintettek :O Próbálj olyan szineket választani amik nem elnyomják hanem kiemelik a képet ami bennük van, és nem terelik el róla a figyelmet. Egyébként a virágokkal semmi baj...





    [Szerkesztve]

Aktív témák