Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bmemphis

    lelkes újonc

    alig egy órája ballagtam be a vodába, és a három DIGI-s számomból 1-et átvittem a DIGI-seknek ajánlott egyik csomagba, amik igazából Vodás flottadíjcsomagok. a legolcsóbb 2K, a legdrágább 5K, de egyik se pontosan olyan, mint mondjuk DIGImobil plusz. én a 3500 forintosat választottam, ami korlátlan beszélgetést ad bármelyik hálózatba, és 7GB mobilnetet, ami nekem bőven elég, eddig se használtam a DIGIvel annyit. egyébként az 5K-s díjcsomagban ha jól emlékszem 15GB net és korlátlan beszélgetés van, a 2K-sban meg 1 vagy 2 GB mobilnet és 50 vagy 100 perc, de már nem emlékszem pontosan. ez a 3500-as csomag a konkurenciához mérten szerintem elég jó, főleg a korlátlan beszélgetés miatt, és a 7GB adatból 5 roamingolható. viszont adnak eSIM-et, ami nekem már nagyon kellett, mert a DIGI nyilván nem adott, és az én telefonom úgy dualSIM-es, hogy csak egy fizikai simslot van. szóval akinek fontos az eSIM, az váltson, akinek nem, az maradhat is a DIGI szerződésben belföldi roaminggal, mert amit a Voda ad 3K-ért, az közel sem olyan jó deal, mint a 15GB adat meg a 200 perc.

Új hozzászólás Aktív témák