Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrCsiT

    addikt

    válasz west76 #71396 üzenetére

    West, én nem vitázok.

    Azt szeretném, hogy ha valaki állítani tud valamint, az azt tudja bizonyítani is, ne csak magánvélemények formálják az emberek véleményét itt a fórumon, hanem hivatalos, szabályzatokban megfogalmazott információk alapján lehessen tájékozódni. A "jajj má, szerintem ezt nem kéne, ez tilloss" mondatok semmitmondók.

    Csak annyit kértem, állítását a fórumtárs támassza alá.
    Ebben mi kivetni valót találsz? :F

    Mindössze ennyit kértem. Én nem vagyok torrent huszár, 1000-es netem is a feltöltés rész miatt van csak - mert amikor szeretném, jól jön - de ha 2x egymás után 300/50 Mbps alatt mérek, már emelem is fel a telefont és teszem a hibabejelentést, mert Ők erre szerződtek velem, én meg arra, hogy cserébe fizetem a számlát.

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

  • TeeJay

    félisten

    válasz west76 #71396 üzenetére

    jaja UPC óta senki sem mer semmi limitet még csak ÁSZF-be sem írni mert mai napig még a köztudatban van UPC 300GB-ja és emiatt biztos nem 1-2 ügyfelet veszítettek pedig mióta HFC+ED3.0 hálózatuk van nem is alkalmazzák mert nincs értelme...
    hány éve is van már ez? 6-8éve?
    ott is TB-os mennyiségeket töltenek 500-as csomaggal és semmi sincs
    ha kiderülne hogy újra korlátoznak x GB forgalom után nagyon sok előfizetőt veszítenének

    szolgáltatónál ott a garantált minimum azt tudja a DIGI mindig adni akkor mi is a problem?
    aki meg a garantált minimum sebesség forgalmát kihasználja az sem követ még el semmi vétséget
    aki meg annak is csak a töredékét az főleg. akkor miért is vagyok bűnös?
    1000/300-as csomaggal (garantált 300/50)
    van havi 30TB forgalmam (le+fel összesen) mikor jön a DIGI levágni a kábelem?
    ja hogy nem foglalkoznak vele mert bőven elbírja a hálózatuk és a szerelők szerint a kerületi 10gigabit félig sincs terhelve így tojnak is rá?

    azért is vagyok én kíváncsi arra a levélre mert a DIGI sosem korlátozott...
    az meg vicces lenne ha túl sok felé osztják a GPON-t utána meg reklamálnának hogy sokan használják ki adot körön... osszák csak 32felé vagy max 64felé és kész
    nem kell 128 felé osztani meg nem kell mindenkinek 1000-es netet adni 2ezerért :U

    [ Szerkesztve ]

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák