Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bolic

    őstag

    válasz Worlon #6320 üzenetére

    Mit értesz ezalatt hogy az utorrent szar? Korábbi 1.8.3 verziót használom, az újabb 2.0-át nem. Tegyek panaszt, ha csak a torrent-tel van a gond? Szerintem nem fognak beletörődni... :o

    (#6321) cannyon: Elnézést, nem jól írtam. Valóban megemelték a letöltési sebességet, természetesen közepes csomagunk van és még mindig pénzügyi probléma miatt, azért megmaradt a csomag. Ha lesz valamikor a TopNet-en megemelt feltöltési sávszélesség, természetesen az én nevemben fogok szerződni, legalább 50Mbit legyen máskülönben felesleges gyorsabb csomagra áttérni tulajdonos váltással. Van ilyen megbízható routerem, az a LinkSYS WRT54GL moddolt linux alapú firmware-vel (Tomato 1.25), ez ugye már lassacskán túlterhel minden héten, ha megy a le és feltöltési teljes kapacitás. :O Kéne az a másik router... :C Csak nem vagyok megelégedve még mindig az aszinkron le és feltöltési sávszélesség elosztásra. Ki emlékszik egyáltalán az ADSL párkilóbájtos aszinkronra? Brrr... :N

    (#6322) Gyufaaa: Szigorúan csak legális Vista64bit-et használok mindkét gépben a megbízhatóság és fokozott biztonság miatt, volt korábban kalózmásolt XP SP3, az ettől mindig összeomlott. :DDD Most eljön a Win7 üdvöskéje, háát mit mondjak erre? Az izmosabb gépbe biztosan kéne a Win7 néhány hónap múlva a DX11 vga kareszok megjelenítései és ennek DX11 korlátozott támogatásai miatt. :((

    (#6323) McLaca: Még nem. Ha valamikor lesz legalább 50Mbit upload sebesség a TopNeten, beneveznék egyet a nevemben. :) Üdv.

    (#6324) Drenadar: 2.5 mega???!!! :Y Eddig mindig nálam ~2 megáig jutott vagy kevesebb, akár 10kb/s néhány tíz percre is. :U Nézzenek körül, ez nem egyedüli probléma! :W Körülnéztem mindenféle torrentes fórumokban, sokan mérgelődnek a hullámzó upload sebességre, akárcsak az upécéseké is.

    (#6335) Zscca: "Garantált" 20Mbit upload. :)

    Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

Új hozzászólás Aktív témák