Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Varszegig

    veterán

    válasz nfsu17 #70059 üzenetére

    Nekem is megjöttek a számlák. Ez úton üdvözlök mindenkit, aki szerint nekem kellett volna jelentgetni, meg futkosni, ugyanmis a számla mellé kaptam egy ilyen levelet is:

    "Tisztelt Ügyfelünk!
    Számlázórendszerünk technikai hibájából adódóan, az elmúlt időszakban több számlája nem került kézbesítésre.
    Az elmaradás miatt, ebben a hónapban több számlát is küldünk Önnek, ütemezett teljesítési határidővel. Kérjük, a számlákat, a megjelölt fizetési határidők figyelembevételével rendezze felénk, melyet ezúton is köszönünk.
    A kialakult helyzetért elnézését kérjük, a jövőben mindent megteszünk azért, hogy hasonló kellemetlenség ne érje Önt.
    A számlák elektronikus formában, a korábban e-számlájához regisztrált email címére kerülnek kiküldésre. A számlákat, a feltüntetett fizetési határidő betartásával, továbbra is elektronikus fizetési módon egyenlítheti ki."

    Mondjuk ebben ugye van egy kurva nagy hazugság, mert nem kézbesítésre nem kerültek a számlák, hanem kiállításra. Ugyanis a most jött számlákon a számla keélte 2023.09.22. Szerencsére ma már amikor mindent lát a NAV, nem lehet visszadatálni a számlákat.

    Akkor már csak egy apróság maradt: kérnénk vissza az eredeti minőséget. :DD

Új hozzászólás Aktív témák