Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    válasz sith7 #629 üzenetére

    Telefonon ha elkezded a játékot, akkor megkérdezi, hogy van-e Bnet fiókod.

    Én elsőre azt nyomtam, hogy nincs, ezért csinált a játék egy Guest#123456 nevű és számú fiókot. Utána karakterkészítést követően a karakterem neve jelent meg bal felül a telefon kijelzőjén mikor a játék menüjében voltam, hogy az a fiók neve (PumaK#123456).

    Ma felraktam az asztali gépre a játékot és kérdezte, hogy játszok-e a játékkal mobilon, mert ha igen akkor össze tudom kapcsolni a kettőt és ott tudom folytatni ahol a telefonon abbahagytam.

    Viszont azt is írta, hogy ha most azt nyomom, hogy nem, akkor utána nem fogom tudni összekapcsolni a telefonon lévő karaktert-állapotot. Ezért ezen elgondolkodtam egy ideig, hogy esetleg miért ne 2 karakterrel játsszak és húzzam-szintezzem egyszerre a kettőt más-más kasztból. De végül nem akartam bonyolítani az életemet... a régi WoW-os idők, mikor 6 karakterrel játszottam egyszerre (egy számítógépről) elmúltak...

    Szóval az asztali gépen hagytam a játékot és nem hoztam létre karaktert. A telefonon beléptem a Bnet fiókommal majd összekapcsolta a mobilos Diablo Immortal-t. Utána a kliensnek a számítógépen kellett egy restart (kilépsz-belépsz). Mobilon kiléptem a játékból teljesen, elindítottam a gépen és láss csodát működött a dolog betöltött a karakterem és ma 32-ről 38-ra felhúztam.

    [ Szerkesztve ]

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák