Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rayner

    őstag

    válasz fuvi #84110 üzenetére

    komolyan mondom ez a játék már kezdi elveszíteni MEGINT amiért létrejött, lassan minden indításnál elő kell vennem egy matekfüzetet meg az okostelefont meg a quantumszámítógépet hogy éppen az adott napon kiszámoljak minden megkezdett ütést... lassan nem a gear a lényeg hanem ki milyen egyetemi képletet használ az lesz a döntő

    [ Szerkesztve ]

  • Lokids

    addikt

    válasz fuvi #84110 üzenetére

    Ergo, ha a pálya elején beproccol minden ami as-t növel, akkor csak elhasználok egy potit az adott pillanatban, és onnantól a stricken ICD-je az alapján fog számolni, míg mapot nem váltok? Akkor is, ha 1 hit/év sebességgel ütök utána?

    If you chase two rabbits you will lose them both.

  • granini

    őstag

    válasz fuvi #84110 üzenetére

    Kernek errol egy egeszen pontos leirast, vagy egy very detailed :) angol linket ahol megtudhatom mit kell pontosan tennem mikor, hogy ki tudjam aknazni ezt.. nagyon nem volna mindegy hogy milyen buffal tolom vegig a GR-t..

    Ha jol ertem valahol a GR map elejen maxra kellene buffolni az AS-t (flying dragon legyen active + AS mantra, party buffok, akarmi..) es amikor az elerheto legmagasabb a dps-em akkor ra kell kortyolni ezt a potiont, es az adott mapon (mondjuk a GR level 1-en..) proccolt / alacsonyabb ertekkel fogja szamitani a stricken belso CD-jet, magyarul sokkal tobbet / jobban fog proccolni.. tehat ha eppenseggel azon a mapon kapom ki a boss-t akkor joval hamarabb fogom a static monkkal leverni a bosst.. oriasi.. ez amugy siman elmenne exploitnak is..

    Ha hacker vagy es talalsz egy backdoor-t es kihasznalod akkor lecsuknak.. ezt meg gondolom az osszes toppos csiter botolos blizzardbuffolt polcrolbarmilyenlegendary-t alapbolmegkapos twiccser pontosan tudta amikor lenyomta azt a GR-t ami pont +15 levellel volt magasabb mint amirol en valaha almodni mertem hogy majd egyszer nekem is osszejon.. :( :U

    Meg szerencse hogy othon 3-as IS boxon fut nekem 4-es partiban 4x3 GR55-re programozott xp farmolo bot, es igy mire hazaerek S4-ben paragon 2000+ leszek es csak emiatt nem kapom most fel a vizet.. :((

    Van meg valami ultimate csalas amit igy meg tudnatok osztani, mielott ujabb honapokat olok bele abba hogy probalok eron felul jatszani es mindent beleadni, es hinni kozben hogy nem egy ordas atbaszas az egesz vilag..? :))

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

Új hozzászólás Aktív témák