Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ifju

    aktív tag

    válasz killerjohn #35183 üzenetére

    - az új act és új class csak exp-ben jön, ugye?
    igen, de még előtte mindannyian megkapjuk patchben a loot2.0-t, a paragon2.0-t és a "Loot Runokat" (ilyen hülye nevet).

    - ha jól értem, akkor 2 db p50-es karakter ugyanúgy 100 db szétosztható pontot ad, mint egy p100. Logikus... vagy nem?
    nem, az összegyűjtött paragon xp-t számolják át. ugye p78-nál van a "félút" a 100-hoz... vagyis durván ~100m xp jelenthet egy ilyen paragon pontot.

    - teszem azt van 700 paragon szintem. Kapok mondjuk erre 700 pontot account-wide. Tehát minden karakterre el tudok osztani 700-700 pontot?
    ez még nekik is képlékeny, Lylirra is írja, hogy ez még sokat változhat, azért nem is adnak sok infót

    - egy adott karakterre mondjuk összevissza szétosztottam a 700 pontot ami neki jár. Mondjuk INT-re toltam mindent. Ezután ezt újra tudom osztani?
    igen, van respec. (azt nem mondták, hogy ingyenes-e)

    (a többit nem tudom, talán még ők sem)

    [ Szerkesztve ]

  • Agro

    senior tag

    válasz killerjohn #35183 üzenetére

    Monster Powerről részletesebben még én se olvastam sehol, de korábban leírtam az elméletem róla. Szerintem meg lesz variálva a rendszer, ha Monster Level is felkúszik 73-ig. Jelenleg Monster Power nélkül A1: LvL 61
    A2: LvL 62
    A3 és 4: LvL 63

    MPL1-től felfelé minden Lény LvL 63.

    Szerintem ez annyiban fog módosulni, hogy A4: LvL 64 és A5: LvL 65 lesz defaultban és az MPL növeléssel tudod az MLvL-t is növelni. Így lényegében MLvL 73 csak A4-5-ben lesz.

    De ezen még kár agyalni azt is el tudom képzelni, hogy beraknak egy Inferno feletti nehézséget. 2014-ig még millió és egy dolog változhat.

  • Rebourne

    aktív tag

    válasz killerjohn #35183 üzenetére

    A kolléga már megválaszolt néhányat, kiegészítem, amit nem:

    A +x mlvl szerintem egészen biztos. Infernón, MP1-től felfele minden Act max mlvl szörnyekkel lesz tele, és ez a mlvl minimum 70 lesz. Már, ha megtartják az MP rendszert a mai formájában. Ez mind csak spekuláció, de szerintem nem túl erős spekuláció, ez a természetes beállítása a játéknak. Az MP-rendszerről és a játék nehézségéről még nem mondtak semmit, és a Hell-t vagy a Nightmare-t valószínűleg törlik, úgyhogy lesz változás a mai álláshoz képest, kérdés, mennyire érinti ez az Infernót.

    "- teszem azt van 700 paragon szintem. Kapok mondjuk erre 700 pontot account-wide. Tehát minden karakterre el tudok osztani 700-700 pontot?"

    Igen, minden karakterre kapsz 700-700 pontot, nem kell választani, hogy melyik karit tápolod.

    ---
    (#35192) JSaN: Ma vagy a kovetkezo 1-2 napban lehet valamire szamitani a blizzardtol?
    Lehet számítani, lesni kell az új interjúkat, amikben több infó lesz a Loot Runokról és a Nephalem Trials-ról. Az utóbbiról még azt sem lehet tudni, hogy mit. takar

    ---
    Új gem: Diamond, allresistet ad.
    http://www.reddit.com/r/Diablo/comments/1ktjhu/personal_review_of_reapers_of_souls_after_around/

Új hozzászólás Aktív témák