Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz F-ECT$ #22393 üzenetére

    1. Kb 3szor írtam le hogy nem WW barbár voltam és hogy nem arról nyilatkozom :K
    2. Tévedés..erősödött ugyan a barbárom de kb Így mentem MPL3n ami azért nem mondható lassúnak..főleg hogy mikor elkezdtem EXP-zni akkor lementem MPL1re :K
    Mármint a gyilkolás része..amin Paragon bejött, bekerült a Sprint is és szaladtam mint a gép..
    Ráadásul idővel ez egyre gyorsabb lett mert egyre erősebb lett a karakter :K

    Rankerz Az Archonnal szerintem alacsony MPL-en semmi sem veszi fel a versenyt és szerintem az üresjáratos futás behozható a kegyetlen gyors ölési sebességgel..
    Természetesen itt ugye az EXP-ről van szó, szóval szigorúan alacsony MPL-en.
    Nem mondom hogy az Archon Wiz gyorsabb a WW Barbnál de abban biztos vagyok hogy az van a legközelebb hozzá..
    Sajnos EXP/órát nem tudok mondani, mert a Wizardnál egyáltalán nem érdekelt az EXP és csak farmoltam, aztán jött az EXP :K

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák