Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kicsimix

    őstag

    válasz mikromanus #65383 üzenetére

    Na igen.. Ha kétkezes lenne akkor Maximus de ez lightning... Fire-re is áttudnám magam pörgetni végülis, most viszont erre kellene valami jó build..

    dvd24;
    Szerintem valahol 14k körül lesz a thougness ha mindenhova oda kerül az allres és erre jön még a warcry.(Persze így sem fog sokat érni de az FC, olyan gyors ,hogy abban bízok talán ez ellensúlyoz valamennyit..)
    Az ignore pain FC-vel nem termel semmit hp-t ha jól tudom mert ez fury generátor.. Viszont fontos lenne ,hogy ne essen szét 30 felett ha nekimegyek az eliteknek.
    A hota az már más kérdés de ott meg a fury fog elfogyni és azért bnak agyon.. Ha meg már ennyire közelről kell harcolni az elég gáz magas szinten még ignor pain-el is..
    Az amulett az kuka szerintem.. Nem ezzel tervezek... Xephirian átkerül szerintem a másikról ide..

    Még mindig az a kérdés ha egyedül maradok guardiannal mit csinálok : )
    Esetleg leveszem a Vile Wardot és helyette felmegy egy Raekor ..A gatya helyett pedig berakok egy új Depht diggers-et WW-re ami növeli a sebzést 80-100%-al.. A WW-t nem tudják letolni már szerintem ennyi védelem mellett mert ez nagyon tölti az életet.. Bár lehet life-ot még fel kell tolni parapontokból..
    A másik fegyón kipörgetem a 14k lohot a socket helyén és majd arra is teszek új socketet..

    Az elmélet az, hogy ha nem csapnak szét akkor lehet kevesebbet sebzel de azt végig úgy ,hogy nem esel ki..

    Élesben nem tudom mire lesz elég.. Nem fix a dolog..
    A skillek még egy másik buildról maradtak csak már éjfél volt aztán lötték a pizsit : )
    Semmi nincs a helyén..

    ...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

Új hozzászólás Aktív témák