Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Nunder

    őstag

    válasz Muton #590 üzenetére

    OK elismerem az 5 már tényleg jobb mint az 4 de akkor se közelíti meg azt a játékélményt amit a 3 adott nekem! Egyébként igazad van a Dio3mal kapcsolatban legalábbis remélem. Bízzunk benne hogy kijavítják azokat a bakikat amiket a Hellgate-be belepakoltak és a Dio3 ban már nem fogunk olyan bakikkal találkozni mint amilyenkkel ott!

    “It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

  • SLYM

    veterán

    válasz Muton #590 üzenetére

    az 5 se ér fel a 3-hoz, míg a 4 egy vicc. én évekig jácottam a 3-al, míg az 5-el csak max 1 hónapot. egyébként aki diozni akar ajánlom a [retro patch]-et hozzá, mert úgy az igazi. kegyetlenség. minden igzalmasabb, csalni nem lehet benne, csak a szerveres/save/load módszerrel lehet sokszorozni a cuccokat, de egyébként semmi. szóval játékélmény x2. itt az oldalon kell kicsit olvasgatni, de higyjétek el megéri. kajak 2x jobb lesz a dio2, ami már alapból is tökéletes játék. ez a pala olyan 2-3 hónap játék után néz ki így. abból a 2-3 hónapból olyan 10-15 nap lehet a tiszta játékidő. úgy emléxem. egyébként csak azért durva, mert találtam egy charmot ami +1 all skilles, 10%-al növeli az életet, és 10-et ad minden tulajdonságpontra. ebből van tele a tatyó. enélkül is durva, de ezzel egyenesen kegyetlen a karakter. nem volt olyan ellenfelem aki megütött volna. 1mp alatt üt vagy 10.et, plusz jéggel, tűzzel/vagy villámmal bombáz folyamatosan, amint beérsz a közelébe

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák