Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dbius

    veterán

    válasz Rajjmen #414 üzenetére

    Már nem tesztelgetem tovább a jelenlegi cuccost, esetleg talán a ramot fogom még...

    A procit 3000-en tudtam stabilan tartani, mint ahogy jeleztem, a ramot pedig 280-on (de ez lehet még pár mhz-t fog nőni, de ez sem biztos).

    A proci alapfeszen jelenleg 2860 mhz-en megy stabilan (11*260), szerintem nem rossz... :D Bár korábban mintha sikerült volna 2915-re is felvinni alapfeszen :U

    Egyenlőre a biosban három beállításom van elmentve, azokat váltogatom, attól függően, hogy mit csinálok éppen...

    1. 11*260, szinkron rammal, jelenleg ez megy (ehhez még be akarom lőni a c&q-t, mivel alapfesz, meg max szorzó van beállítva, és elméletileg így mennie kéne)
    2. 10*280, szinkron ram, eddig sikerült eljutnom szinkron ram-procival
    3. 10*300 a procinak, memó visszaosztva 180-ra (így effektíve 273-on megy) Ezt fogom használni videók kódolására, dvd szerkesztésre.

    HT mindegyiknél 3.

    Még azon agyalok, hogy jó lenne összehozni a ddr600-at a memóriával is, de ehhez cserélnem kell majd a memóriát, mivel igaz, hogy megy 600-on, de nem stabil, hibázik rendesen. A 2*1 gigához ragaszkodom, abból nem engedek, így elég kevés választási lehetőség van tudtommal...

    Azért írtam Csabának is, hogy jó lenne kitesztelni Adrián memóit (Corsair 2*1gb pc4400 3-3-3-8 asszem az időzítése), mert lehet, hogy akkor befektetnék egy olyanba... :U

    Bár teljesítménytöbblet-ártöbblet tekintetében abszolút sz@r döntés lenne... :DDD

    Szóval nem tom.... :F

Új hozzászólás Aktív témák