Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #19103744

    törölt tag

    Üdv nektek!

    Gondoltam tőletek is megkérdezném, hátha van tapasztalatotok DELL gép SATA meghajtójára feltenni az XP-t, csináltam olyan CD-t amit ITT írtak, SATA driverekkel de továbbra sem látja a meghajtót. DELL Inspiron 1520. Alapból Vistával szálítják. Ugyan a honlapon vannak valamilyen SATA driverek, de úgy tűnik azt utólag kell telepíteni.
    Valakinek egyéb tapasztalat, ötlete?

  • #19103744

    törölt tag

    válasz McLaca #7401 üzenetére

    Bingó! 1000+ még 2 köszönet :)) Még egy kérdés. A boot sorrendet miért nem tudom megváltoztatni? Kiválasztom, space, de nem lehet mozgatni egyiket sem semerre :((

  • #19103744

    törölt tag

    válasz kekegsm #7402 üzenetére

    11 óra óta h.sz.-eket olvasok, vinyókat tesztelek, cserélgetek, és CD-ket írok, gondolván a hiba az én készülékemben van. Kérlek bocsájtsd meg a figyelmetlenségem.

    [ Szerkesztve ]

  • #19103744

    törölt tag

    válasz McLaca #7401 üzenetére

    Most ATA-ként fogja kezelni a vinyót? Mindegy, amúgy sem volt világos, h. most az üres C: partízióra kell kitömöríteni a fájlokat vagy mi, mert ugye flopy az már nincs. Bár most újraindítás után megált a telepítés...

    [ Szerkesztve ]

  • #19103744

    törölt tag

    válasz McLaca #7406 üzenetére

    De ha felteszem a drivert a windows alá akkor már visszakapcsolhatom nem? Valami flash modult is ki kellett kapcsolni, különben nem engedte az AHCI sem... Az azért érdekes, h. rögtön az első újraindításnál máris fájlrendszervizsgálattal kezd.

    [ Szerkesztve ]

  • #19103744

    törölt tag

    válasz McLaca #7410 üzenetére

    Azért SATA2-nek nagyobb az írás/olvasási sebessége, legalábbis az 5.25-öseim 2x 3x gyorsabbak mint az ugyan ilyen IDE-s lemezek.

  • #19103744

    törölt tag

    válasz McLaca #7412 üzenetére

    Hát lehet, h. hülyeséget írtam, de a régi IDE vinyóim kb.20-28-al írnak, a mostani sata2-es az egyik 90-el, önmagára25-30-al, a másik 70-el. szal sztem elég nagy a külömbség, h. miért azt nem tudom, nem hiszem, h. csak a technológiai külömbség az oka. Pl. egy hálókártya ami 10/100-as, 100-as hálón nem viszi át a 70-et sem, nemhogy a 90-et, viszont a gigáson átmegy, pedig a 100-ba is bele kellene férnie. Vagy pl. az USB2.0 elvileg 480-at tud, szembe a FireWire 400-as külső meghajtómal, ami megintcsak gyorsabb. Ezeket tapasztalatból mondom.

    [ Szerkesztve ]

  • #19103744

    törölt tag

    válasz McLaca #7419 üzenetére

    Amiről te írsz, az nem "felhajtás"tehát igazából nem is válasz a kérdésemre, hanem finoman fogalmazva kritika, inkább lehurrogás, mint inkább kiigazítás. Na ez a nonszensz:)
    Én a SATA-SATAII-ről beszéltem. De nem fontos a téma...

    [ Szerkesztve ]

  • #19103744

    törölt tag

    Üdv Mindenkinek!

    Ha valaki járatos a driver frissítések területén, kérem adjon nekem tanácsot, hogyan tudom letölteni a gépemhez a hozzá tartozó drivereket, mert ez a webes keresgélés, találgatás kezd az agyamra menni. inspiron 1520-as gépről van szó, eredetileg Vista premiummal adták, de XP-t szeretnék rá telepíteni. A CD-t az istenért sem találom, bár nem tudom, h. XP-s driverek voltak e egyáltalán rajta. Vagy ha van a Dellnek webupdate programja az nyílván mégjobb lenne. Service Tag: GY9JBF1 ezt beírtam, és egy rakás feleslegesnek tűnő, vagy méginkább 3-4 féle drivert is kiad, szal ez nem egy felhasználóbarát támogatás szerintem.

  • #19103744

    törölt tag

    válasz kekegsm #7655 üzenetére

    Az egyik probléma az, h. mint leírtam, nem találom a CD-t, lehet, h. nem is kaptam hozzá. A másik, h. aligha hiszem, h. szükség van 4-5 modem driverre, viszont hangkártya, és VGA driver jó lenne, továbbá jó lenne tudni mi az a 3 "alapvető rendszereszköz" az eszközkezelőben, a Modem Device on High Definition Audio Bus-ról nem is beszélve, és nem ártana tudni melyik wifi driver kell a 20-ból stb. ha berakom a A00 kapcsolót akkor 8 letöltést rak elém, ha kiveszem 45-őt. És ezek csak az ajánlottak. Mert annyi webkamera szoft van itt, amennyi webkamerát még le sem gyártottak a világon, szal nagy a káosz az én szememmel, az biztos.

  • #19103744

    törölt tag

    válasz kekegsm #7658 üzenetére

    Tudod az a vicc ebben az egészben, h. amikor az eszközkezelőben talál az ember egy "PCI eszköz"-t, vagyis még a windows sem tudja mi az, akkor én hogyan találjam ki? De még a dell sem tudja a produkt kóddal megfejteni, mi van a gépben. Semilyen CD-m sincs, kéz alól vettem a gépet. Van itt mindenféle CD driver, de pl. a blue ray-ről semmi infó. És hol van az a support center? Fizetek érte! Az előző dellemmel is megszenvedtem, de ez hozzá képest kész katasztrófa.

    [ Szerkesztve ]

  • #19103744

    törölt tag

    válasz kekegsm #7663 üzenetére

    Jézus mária te mit csináltál ide?:D Szal ezeken túl vagyok, és hiszed vagy sem, full analfabéta sem vagyok. Gravírozni nem kell, de lenne mit tanulni az Asus-tól, vagy épp a Gigabyt-től, vagy akár az MSI-től és a többiektől. Mert ők tudják mi a support center, 2 katt, és nem azt mondja, h. nincs net, configoljam, holott a programot letöltöttem, és frissítettem, hanem elmegyek vacsizni, miközben szépen végigtúrja mi van a gépben és letölti a hozzávalókat, majd a következő katt már telepíti is. Egyébként tudom mit vettem. Sőt, hiszed vagy sem, még az everest-et is ismerem. De még az sem tudja, h. 1395, vagy 1505, 1390, vagy épp 1490 es a wifi kártya csavarhúzó persze olykor segíthet na de kérem..., vagy még minek ez a sok lom, "Intel PRO/Wireless 3945ABG Network Connection, Wireless WiFi Link 4965AGN, Intel PRO/Wireless 3945ABG Network Connection meg az isten tudja még mi nem", plusz még egy rakás más kacat, Live! Cam Avatar na ezen röhögtem egy fél órát. De más észrevételeimet már nincs kedvem leírni. Tudod sokkal nagyobb segítség lett volna ha azt mondod, figy balfaszkám itt egy CD.iso, kiszedtem belőle a felesleget, itt-és-itt a link, nesze, boldogulj. Ehelyett inkább hülyének próbáltál beállítani:)
    T7500 2.2GHz, 2x 2048MB, PM965, GeF8600M GT 256MB, blue ray h. csak a fontosabbakat említsem. És máris megszabadulok a lomtól. Kikiáltási ár 200K. COD4 min. beálításokkal 152FPS átlag 96FPS

  • #19103744

    törölt tag

    válasz kekegsm #7667 üzenetére

    Igazi sznob vagy, és mellé még ostoba is, de nem baj, ebben semmi különös nincs, hisz ez Magyarország, egy magyar fórum, magyar emberekkel. Bármerre tekintek is a világban, vagy akár itthon ülve, játszok a világ szerverein, csak, és kizárólak csak a magyar szervereken ugatják le egymást az emberek, gőgösek, pökhendiek, azt gondolják h. azzal h. megpróbálják megalázni embertársukat, ők magasabbra kerülnek (mitagadás abnormális társaik között valódi rangot szereznek), és ha olykor ez sikerül is, onanizálnak rá, mert azért tudjuk mi beavatottak, "ök" mind! kivétel nélkül egy másik kategóriát képviselnek. Kedves jószándékú, sznob barátom. Nem emlékszem rá, h. azt írtam volna, "kekegsm segíts nekem ebben és ebben." Nem neked címeztem a kérdéseimet, kéréseimet. Hanem egy valóban jószándékú, és legfőképp türelmes, és segítőkész embernek. Nem olyannak aki azt firtatja, teljesen, kicsit, vagy épphogycsak totális hülye vagyok a számítástechnikához. Ostoba azért vagy, mert azt feltételezted, a második mondatod után még nem tudtam kivel is hozott össze a jósors, h. a fene esne bele. Megtisztelő, h. felületesen olvasod h.sz.-eimet, így még butábbnak állítassz be mint ami valós, és ettől méginkább fenn hordod az orrod. Most elemezgessem a saját írásomat és a válaszaidat? Ugyanmár, annyit nem ér, eszem ágában sincs bizonygatni. Vicces egy pali lehetsz. "Akik tudjak mirol van szo, azok erteni fogjak" és nem csak tudálékos, hanem gyáva is. Sokat nem koptatnád a küszöböm. Az elmúl 7 évben havonta legalább 1 gép megfordult nálam. Nem vagyok gyűjtő. Ellentétben veled, szívesen segítek. csak 1 pl.: 71 ember töltötte le az Audigy iso-mat. Soha, senkitől nem kértem telepítéshez segítséget. Az első gépemet összerakták, megmutatták hol a power gomb és otthagytak. Amikor 1 hét után hazavágtam a winfost, azt is megmutatták hogyan kell feltelepíteni. És ennyi. Na még egyszer. Soha, senkitől semilyen segítséget nem kaptam, és nem is kértem. Én azt mondtam, a dell supportja elmarad a többitől. Nem azt állítottam, h. a másik a mérce, csupán nem ártana a jó bevált dolgokat átvenni. Délután felhívtam egy magyar képviseletet, a szervizessel beszéltem, és elmondta, ők maguk is tapasztalták, a Vista-s gépek XP-s supportja nem a legjobb, az álltalam elmondott problémákkal egyet értettek, és segítettek is, mert elmondták, h. a keresett drivereket más, régebbi tipusoknál megtalálom. Neked nem volt ennyi eszed, csak a fikázásra futotta. Ezt a dell izét hol jegyzik? Megmondom. A tengeren túlon. Mint ahogy a többit, iPod, vagy a MEC, vagy a Motorola stb. De az a tengeren túlon van, mi meg itt. ecetera. És még valami, ha valakinek azt mondod "édesanyád egy prostituált" az pontosan kurva anyádat jelent. Hogy értsd, hiába finomkodsz itt nekem, így is vágom, h. csupán eljátszod a kultúrembert, ettől függetlenül egy brutálisan nagy bunkó paraszt vagy. Nagyonszépen köszönöm az öszinte önzetlen segítségedet, a világ végezetéig hálás leszek neked mindezért, és még azután is. Na bye.

  • #19103744

    törölt tag

    válasz VGYke #7680 üzenetére

    Köszi, én ide
    lukadtam ki:) Majdnem ugyan az. Ettől függetlenül, még mindig van egy kérdőjeles Modem Device on High Definition Audio Bus, pedig felraktam a kb888111xpsp2-is.

  • #19103744

    törölt tag

    válasz VGYke #7680 üzenetére

    Egyébként valóban nem tudtam h. N-es a wifi kártya.

  • #19103744

    törölt tag

    válasz kekegsm #7697 üzenetére

    Kinek vagy a kisöcsije?!

    Elemzem neked, csak neked.

    Felkaptad a vizet? Ne tedd. Ki vagy te, h. ítélkezz felettem? Olvasd már el légy szíves még egyszer a 7652-es h.sz.-emet, és mond el hol van benne dellfikázás? Mert az én állításom igaz, nem kell különösebb elméletgyártásba sem fogni, rögtön a 7655-ös megnyilvánulásod első mondatában világos volt, véleményt alkottál rólam, „micsoda balfasz, nem ismeri a config-ját, és van pofája idejönni kérdezni.” Gondolatolvasó vagyok.
    A második mondatod rávilágít arra amit már leírtam. Felületesen olvastad az írásomat. „A CD-t az istenért sem találom” Dublinban ez mit jelent? Hogy valójában megvan, csak nem tudom hova kell bedugni, vagy azt hiszem róla, hogy egy óriási, nyelét vesztett pizza szeletelő? Na látod te voltál az, aki felkúrtad az agyamat, a figyelmetlenségeddel, a nyegleségeddel, és ebből eredt a támadás is, de még mindig nem az irányodba.
    Megfeledkezel arról, h. ami számodra egyértelmű, az más embernek esetleg nehezére eshet. Nem jöttél rá igaz? Ha a támogatás elkészült volna magyarul is, alighanem mi most nem beszélgetünk itt. De mivel *emberi nyelvre nem fordította le senki, ezért én nehézségekbe ütköztem, és segítséget kértem. Jöttél is, csak nem segíteni, hanem engem jellemezni. Igen, nem tudtam pontosan milyen hardverek vannak a gépben. És egy normális supportnál nem is kell tudnom. Azért írtam be a service tag-ot, hogy nem is legyen szükségem erre a tudásra. "Erre a japántól a kínaiig mindenféle rendszerbe kínál nekem drivert. „egyebkent a Dell Support Center megcsinalja neked mindezt...” nem csinálja, mert mint később írtam, le is töltöttem, frissítettem, mégis arra panaszkodott, h. nincs internetkapcsolat configolva. Végig azt bizonygatod, minden ott van az oldalon, és én csupán vak vagyok, h. nem látom. Persze aljasságod mögé könnyű belátni, hiszen már akkor is tudtad, valójában nem tudom, h. mi kell nekem, mégis jól esett hizlalni a májadat, a másik szivatásával. „toltsd le a ricoh drivert, az a kartyaolvaso.” Még jó, h. modem drivert kerestem. „Milyen CD-ket kaptal hozza?” na ez már igazi LOL. 7663-ban jött a segítség, nem kicsit túllihegve, de legalább minden benne van amit már én is leszedtem, ugyanis letöltöttem még egyszer, és összehasonlítottam a sajátommal. „vagy nincs ra idod, akkor termeszetesen ingyen es bermentve hazhoz megyek es megcsinalom neked, szamomra a megtiszteltetes” ami persze nem igaz, de ettől függetlenül itt már szemtelen vagy, pedig a személyedet még mindig nem érte támadás. „De ha akarod, akkor helyetted is megtanulom mindazt, amit tudni kellene egy szamitogeprol.” Óriási tévedésben leledzel. Ha te rendszergazda vagy, akkor neked ismerned kell az alád tartozó configokat. Nekem felhasználónak a power gombot, az egér és billentyű használatát, és a gépen taláható szoftvereket. Egyébként a dell levél nem is rossz ötlet. Mert ha már a support program sem tudja mi van a gépemben, az elég gáz, és nem rámnézve, hisz én csak egy felhasználó vagyok. „Meg en szivesen megtanulom azt is, hogy a francnak telepitek egy masik oprendszert a gepre, ha az sem tudom, milyen geprol van szo” De tudom. Mint leírtam inspiron 1520, service tag: GY9JBF1. És ebből a gyártónak mindent kellene tudnia, főleg, h. bejelöltem, XP-hez, magyar nyelvi támogatással keresem a drivereket, nem, köszönöm japán nem kell, de még kíváncsi sem vagyok rá, h. van olyan. A Dell egy fika. Ez az én véleményem. Persze a hardvere jó, és ebből az következik, h. a támogatásra értem. És ha neked ez nem tetszik, akkor más egyebet nem tehetsz mint szépen kultúráltan ellentmondasz, bizonyítékokkal alátámasztva, vagy az egereden lévő keréken gördítesz, de semmiképp sem kezdesz bele személyem támadásába, jellemzésébe.
    7667-ben lényegileg semmi nem változik. Továbbra is folyik a személyeskedés, figyelmetlenséggel, hülyeséggel tarkítva. „1. Mert a Dellnel is pont Support Center-nek hivjak az applikaciot, ami lefrissitti neked az osszes drivert. Persze hogy kell hozza internetkapcsolat. (mas markaknal is kell)” nem mondod?! El sem hittem volna. De erről is írtam már korábban, „holott a programot letöltöttem, és frissítettem”. „Az a sok "lom" azok igazi, jo minosegu WLAN kartyak, nem a Dell fele vacak” Most akkor jó ez a dell vagy mégsem, vagy csak kicsit jó, vagy mivan? Nem a gépről volt szó, hanem a felajánlott felesleges driverekről. „Szoval kevesbe lettem volna bunko” egyáltalán nem kellett volna bunkónak lenned, nem kellett volna reagálnod a h.sz.-emre, de már sokadszorra magamat ismétlem. „Tag alapjan egy pillanat alatt megneztem, hogy mi is van benne. Minden alkatresz, tipus szerint.” Ha te látod, a dell support miért nem „látja”, mert ez nyilvánvaló, ellenkező esetben nekem nem kellene szemezgetnem. „Nem ertesz hozza, az siman latszik a hozzaszolasodbol, de ez nem azt jelenti, hogy a Dell a hulye, te meg az okos. Ha nem vagy tisztaban az alapveto dolgokkal, akkor miert nem bizod szakemberre a dolgot? Vagy miert nem kerted szamon az eladotol, hogy hol is van a drivercd? Vagy miert nem nezel be egy boltba, ahol forgalmazzak a tipust, es ahol 5 perc alatt csinalnak egy masolatot a driver CD-bol?” Hogy mit mért nem csinálok, vagy teszek, az jelen esetben nem fontos, hiszen nem őtőlük kértem segítséget. Most már tudom, szerencsésebb lett volna azt az utat választani, megkíméltem volna magam tőled. „Mindegy, szabadulj meg tole, vegyel egy MSI-t vagy Gigabyte-ot, (olvastam roluk egyebkent, ok is szeretnenek egy nap igazi laptopot csinalni)” Most meg te fikázod a másik gyártókat. Túl azon, h. sznob, most már nevetséges is vagy. „Ne is haragudj, de szerintem te iza_ vagy” De haragszom. Nem jellemeztelek. És elvárom a feltétel nélküli kölcsönös tiszteletet. ÉN EGY EMBER VAGYOK, a te értékrendeddel viszont gondok vannak, ezért sorolsz máshova, hasonlítasz össze egy céggel, gyártóval. „hozza nem ertesedet figyelmen kivul hagyva fikaztad a Dell-t. Jogtalanul.” Te egy jogvédő vagy, vagy a dell tulajdonosa, vagy hobbiból kötelezted el magad az érdekeik védelme mellett? Mert akkor inkább perelj be. Sikeresebb lehetsz. „Az elejen segiteni akartam neked, de te csak frocsogtel a Dell ellen.” Na ez már GIGA LOL. „Es baromira el sem olvastad amit irtam neked, hanem csak hajtogattad a hulyesegeidet.” Tényleg, ha te mondod, kár hogy a Modem Device on High Definition Audio Bus-hoz kerestem drivert, erre te rögtön felhívtad a figyelmem a 7658-ban írtakat. „Kisebbsegi komplexusod van, vagy micsoda?” Nem az nincs, de irritálnak az arrogáns emberek. És ez egy természetes reakció. „Ja, ha hazavagtad a "winfost", es ennyire fos az az oprendszer a szamodra, akkor most miert nem linux-drivereket keresel, miert a fossal szenvedsz?” Ezt ügyesen kilogikáztad. Egyből rájöttél h. ez egy 7 évvel ezelőtti történet, konkrétan nem írtam le, h. Millennium Edition volt. „Es a Dell supportosnak kutya kotelessege igazat adni neked, nem mondhatja, hogy kedves uram, on nem ert hozza.” Tehát kutya kötelessége félrevezetni engem. Értem. Az igazság nem számít, mert az nem segítség. Szerinted. „Es ezt a Dell izet nemcsak a tengeren tulon jegyzik, hanem a vilag egyik legnagyobb szamitastechnikai vallalata. Picit erdeklodj, mielott hulyesegeket beirsz tudatlansagod legteljesebb figyelmen kivul hagyasaval.” Ebben a mondatban az egyetlen igaz szó, az „egyik”. A valóság, h. te nem tudod, én viszont igen, h. a dell a hp után a második a laptop piacon, viszont értékesítéseinek jelentős része a tengeren túlra korlátozódik, pontos adatok nélkül, h. ne kezdjünk számháborúba is, mint ahogy már erre is utaltam.
    „De ha annyira nem tetszik az amerikai technika, akkor vegyel magyar laptopot magyar procival, magyar memoriaval, magyar HDD-vel.” Mint valami tulajdonos, vagy portékáját istenítő kereskedő, most már a „saját?” nemzetállamát is negatív köntösbe burkolva kántálod orbitális, minden alapot nélkülöző, összefüggéstelen baromságaidat.
    És mielőtt a kedvencemre térnék, a probléma megoldódott, ugyanis a tengernyi letöltött driver közül véletlenül egyet nem telepítettem fel, az álltalad is említett kártyaolvasó driverét, valamint a kb888111xpsp2-es windows frissítés után újra kellett telepíteni a modem diagnosztikát, és így a kérdéses Modem Device on High Definition Audio Bus is orvosolva lett. Végezetül tehát a már említett kedvenc. „Es meg valami: ovatosan kurva anyazzal a forumon, mert ha most tenyleg bunko es kulturalatlan paraszt lennek, akkor siman visszakovetnem az IP-det, es icipici utanjarasal meglenne a cimed, neved, aztan jol pofanvagnalak, eloben, nem virtualisan. A sajat csaladi problemaidat ne masnal keresd.”
    Ez nem hagyott aludni sem, reggel amikor felébredtem rögtön eszembe jutott amit írtál, mert bár az éjjel elolvastam, úgy gondoltam megvárom a reggelt hátha lenyugszom. Előzetesen „A sajat csaladi problemaidat ne masnal keresd” ne kurva anyázz!!! Mert én nem tettem. Most már nem írom ide a nevem, címem, mert átgondoltam a dolgot. Mégse mennék börtömbe egy senkiházi miatt. „"édesanyád egy prostituált" az pontosan kurva anyádat jelent” Ez egy utalás, a TE viselkedésedre, a lekezelő modorodra, a pökhendiségedre, a nagyképű írásodra mint ahogy teszed ezt másokkal is. „Ja, nekem is volt egy ismeros ismerosenek az ismerose” Attól mert másképp fogalmazol, nem fog mást jelenteni, a szavak, melyek mondatot alkotnak, jelentésük nem változik. Tehát, h. értsd amit már értened kellett volna előzőleg is, ez egy rámutatás volt. Ezek után most én mondom neked, ha még egyszer oktalanul, vagy akár okkal is megfenyegetsz, akár engem, akár bárkit is, ezen a fórumon vagy bárhol másutt, és én arról tudomást szerzek, a még egy szem élő gyermekem életére megesküszöm, megemlegeted azt a napot, akár hány évet is kell ülnöm utána. És ez szó szerinti fenyegetés, amit zsebre is vághatsz. Vajon ezt vágod e, IQ betyár?

  • #19103744

    törölt tag

    válasz SzaboZE #7700 üzenetére

    Nos ez igaz, örülhetünk neki ha írnak XP-re is, ez a régebbi termékeknél, (nem feltétlen laptopra gondolok) még ha állítólag támogatja is, épp fordítva van. Bár hozzáteszem, Vista is csak 32 ami igazán minden gyártó álltal támogatott, pedig a 64 nem tavaj került bevezetésre.

  • #19103744

    törölt tag

    válasz fwgoze #7708 üzenetére

    Ne ülj fel mindenféle tréfának. Aki hozzáfér az adataidhoz, azzal is tisztában van, milyen jogkövertkezményekkel jár ha ez kiderül, vagy ebből kifolyólag bűncselekményre kerül sor. Hogy hogynem én UPC-s vagyok, kétszeresen is. A szolgáltatóm, és a munkaadóm is egyben. Ismerem a rendszert. Senki nem fér hozzá névtelenül sem az ügyfelek adataihoz, sem bizalmas adatokhoz. Az ilyen megjegyzések csak önfényezésre, vagy inkább önámításra jók.

  • #19103744

    törölt tag

    válasz McLaca #7779 üzenetére

    -Így van, és ha nem akarok, vagy nincs kedvem, vagy nem értek egyet, vagy akár sértve érzem magam, nem válaszolok. De semmi képp sem sértegetek senkit. Ha valaki hülye, úgy is meghal, de nem tisztességes előtte még egyet belerúgni. -Lehet, h. béna is, de inkább türelmetlen. Túl sok időd energiát kell befektetni, és ebből nekem kevés van. De mint láthatod, a hiúság, mint mindig, most is győzött, és egy kis keresgéléssel, utánnajárással, megoldottam, mert nem én vagyok a világban az egyetlen küzdő. Persze hozzáértő segítséggel nem tartott volna egy hétig. Mielőtt a kérdést feltettem volna, számoltam ezzel az eshetőséggel is, mégis optimista lévén megtettem ezt az ostoba lépést.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák