Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HANDO88

    senior tag

    válasz Gercsa #70678 üzenetére

    Melyik kényelmesebb 3-4 órás túraúton?
    Ezt nehéz eldönteni.Egy motor akkor kényelmes ha összhangban van a gazdája súlyával,magasságával és a kezelő szervek ennek megfelelően vannak beállÍtva.

    Van-e lényegi különbség a használatot/kabantartást illetően a karbis és a befecskendezős között?
    (melyik igényesebb/macerásabb, illetve takarékosabb-e)

    Befecskendezős motorom nem volt,de valószinű hogy az a takarékosabb. Viszont a karbit az árokparton is ki
    tudod takaritani ha gond van vele :DDD

    Állítólag a yamahának van valami kuplung/váltó problémája, de nem tudom mi lehet az.
    Igaz ez?

    Passz,nem olvastam róluk teszteket.

    Van-e valami megoldás emberi áron a kipufogó leömlö/könyökcső vagy minekhívják rozsdásodásának megoldására?
    úgy látom mindkét motornál előjön, van aki azt mondja, hogy létezik festék amit nem dob le, van aki szerint csak egy új rozsdamentes darab oldja a helyzetet

    Vannak hőállónak mondott festékek de nagy részük leég a könyökről.

    És úgy egyáltalán van-e ezeknek kétkerekű konkurenciája, ha nagyjából 70%-30% a városi-országúti használat aránya ha az olcsó fenntarthatóság és fogyasztás a fő szempont és robogó nem játszik?
    Az útviszonyokra tekintettel és igénytelenségük miatt én inkább valamilyen endurora szavazok

    Vagyok aki voltam,leszek aki vagyok.

Új hozzászólás Aktív témák