Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Papaj x

    tag

    válasz werszomjas #34092 üzenetére

    Köszönöm.. :)

    Ati: A kollegával ellentétben, én pont a másik oldalt javasolnám. Ponty eddigi tapasztalataim alapján csak finom szerelékre jött, (nyilván télutáni szezonban az etetőkosarat is bekapja..). Keszegnek meg mindegy, addig szenved még vagy lerágja, vagy bekapja a harcsázó horgot is..
    Én 16os horogelőkét használok pontyozni, 20-esetleg 25ös főzsinórral. Ilyen melegben óvatos a kis ribanc, így személy szerint értelmét nem látom a durvább szereléknek. (nyilván egy nagyobb akasztásakor a féket érdemes jól beállítani, s a relative vékony damil miatt sűrűn csertélni a horgot előkével).

    Folyó azért jó/rossz, sosem tudod mi akad horogra (egy kis eltúlzással), de lehet semmit nem fogsz.

    Konkrétat senki nem tud szerintem mondani, mert akkor mindenki azt használná. Minden napnak, minden időjárásnak, minden mélységnek cm-enként, minden helynek, megvan a maga maga szereléke és tapasztalati háttere, amit nem lehet kitalálni, ettől szép az egész. :))

    "A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

Új hozzászólás Aktív témák