Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • 2024-ben M1? Nóóórmális?

    lo Elérkezett az idő a lassan hat éves Mac Mini leváltására. És mivel már egy ideje foglalkoztat a gondolat, miszerint...

  • Érkezik a Redmi Watch 5 Lite

    ma Szeptember 25-én Indiában lesz az aktivitáskövető premierje, és lehet, hogy marad is azon a piacon.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aryes

    nagyúr

    válasz GIJoe #157237 üzenetére

    akkor a fent említett városban Lakó Feri bácsinak lehet hogy 2 hetente, ha eközben nem tudja valahol leszervezni hogy feltöltse, akkor lehet a benzines is kihívás neki?

    Igazából fogalmam sincs a pontos helyzetről, de egy benzines tankolás fizetéssel együtt megvan 10 perc alatt, ha nem kell sorban állni. Egy elektromos tankolás mennyi, mondjuk fél óra? Na most, előfordul, hogy van fél órám tankolni, elmegyek a kúthoz, állnak előttem ketten, fél óra alatt végeztem. Jellemzően össze szoktam kötni a tankolást mondjuk bevásárlással. De ha az a két ember előttem fél-fél órát "tankol", akkor máris ráment másfél órám az egészre, lehet, hogy másra nem is maradt időm. Ahogy a belvárosban járok, soha nem látok üres töltőállomást, szóval nem, nem hiszem, hogy hosszú távon bírja az ember idegekkel, hogy naponta/néhány naponta órái menjenek rá a kocsi töltésére. :U

Új hozzászólás Aktív témák