Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz sto1911 #146906 üzenetére

    Nem kell de azért sok orvosnak a modora közelít az isten vagyok kategóriához

    Miénk nekem makkor lett nem szinaptikus mikkor megkérdőjelezte a szavamat
    Mentem hozzá hogy sok sok év után a tömött fogam érzékeny lett a hidegre, egy első fogam
    De tényleg a végén már egy csapvíznél is nyilallt nem hogy hűtőből kólánál

    Mondom neki hogy hidegre érzékeny, ránéz, mondja az nem lehet rendben van a tömés, mondom de és már nem is kicsit, mondja nem, mondom igen
    Mondja akkor megnézzük, erre egy vattapálcára ráfújt valamit amitől hideg lett, két szomszédos foghoz hozzányomta majd a érzékenyhez, majd kiugrottam a székből
    Megszólal ez tényleg érzékeny :(((

    Mintha hobbiból járna az ember fogorvoshoz

    Aztán kifúrta a tömést majd a fogat is elkezdte csiszolni majd betömte
    Kész volt kifelé tükör ránéztem, hát nem rosszul csinálta meg, nem volt elég magas nagy rés volt összecsukva, de tényleg
    Mondom ez így nem jó
    Visszaültet ránéz erre tényleg nem jó és még rakott rá

    Utána volt még egy tömés kiesésem amit újratömött

    De olyan jól dolgozik hogy már mindkettő tömés és a fog vonalában elkezdet feketedni, pár év alatt
    Előző orvos olyan jól megcsinálta hogy 8-9évig bírta övé meg, három vagy négy évet is alig
    Elmenni megint nem akarok mert akkor gondolom megint ki kel fúrni a tömést és megint faragni rajta és a végén nem marad a fogamból

    Nem beszélve hogy olyan ellátás is be van írva amin nem voltam, ugye meg lehet nézni online a TAJ nyilvántartást hogy mikkor mi volt felírva kivizsgálva
    És be van írva fogkő-eltávolítás közben a közelében se voltam

    Na de volt egy jó fogdoki az olyan rendes volt és olyan jól dolgozott
    Volt hogy egy alkalommal két fogamat is húzott egyszerre és meg se éreztem, olyan gyökereket szedett ki amit már az íny is benőtt, és megmutatta a fog gyökerének a végén lévő gennyzacskót
    Jó doki volt csak elköltözött Hajdú Biharból
    Nem is tudom 4-5fogat húzott ki és 3-4fogat tömött be

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák