Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cs1csó

    félisten

    válasz schulc99 #142449 üzenetére

    Próbálja ki akit Csöves ajánl. Amúgy a közelben gondolom nincs olyan sok alternatíva tipp: van vagy fél tucat háziorvos.

  • bul07

    nagyúr

    válasz schulc99 #142449 üzenetére

    Hát igen akkor az alap dolgok se mennek

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • RandomName

    aktív tag

    válasz schulc99 #142449 üzenetére

    Én emlékszem amikor először találkoztam vele, kb '91-ben.
    Akkor nem kicsit köpködött, hogy felnőttorvosként egy minden szempontból még gyerekkel kell foglalkoznia, akit az oktatási rendszer felnőttorvoshoz kényszerít. (Szakmunkásképzőben kívántam folytatni a tanulmányaim, így olyan orvosra volt szükség aki ki tud állítani szakmunkáspapírt, és ez akkoriban még területi alapon ment, nem volt szabad orvosválasztás) Azonnal hívta a gyerekorvost, akinél addig voltam, azonnal minden vizsgálat IS, mielőtt ő lesz az orvosom, meg minden. Gyakorlatilag a tágabb család* is nála volt, és egy dolog régóta köztudott róla, nem szereti a női pácienseket. Kb 20 éve elköltöztünk a tóciból, húgom átjelentkezett a közeli orvoshoz, nem vált be, amikor vissza akart menni, nem fogadta vissza. Tök érthető, mert nem Debrecenben folytattuk.
    *Ő intézte nagybátyám mentális utókezelését miután postásként kirabolták, ő intézte apám mentális alapú problémáit, amikor a cég ahol dolgozott azt akarta hogy felmondjon, és ne kelljen végkielégítést fizetni, és az akkor még nem elfogadott bullying áldozata lett. Tök jó volt látni mit tesz értem amikor szívbeteg lettem, vagy amikor elfertőzés miatt majdnem levágták a lábam**, és bár a postás nagybátyám tolta bele a pénzt, meg a terményt a kertből, én egyszer próbáltam neki vinni valamit, akkor se fogadta el. A csajok egy része akkor is húzta rá a száját.

    **Szeptikai műtét volt, kb 10-15%-ot kivágtak a bal lábszáramból, én még maradtam volna otthon, ő meg mondta, hogy nem, akkor ezt itt most kell elkezdeni terhelni, vgy sosem lesz jó.... És kiadta a táppénzespapírt, hogy akkor hajrá. Igaza is lett.

    Sz*r látni amúgy, hogy mennyire változik az ember....

    [ Szerkesztve ]

    "A fejlesztők és a Jóisten versenyben vannak. Az előbbiek egyre hülyebiztosabb szerkezeteket csinálnak, a Jóisten meg egyre hülyébb embereket. És hát a Jóisten áll nyerésre." By:nalaca001

Új hozzászólás Aktív témák