Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz 7Sony7 #101199 üzenetére

    Azért kérdem, mert az egyik sporttal foglakozó facebook fórumban meg mertem kérdezni, hogy tud-e valaki reális áron (10e Ft körül) ilyen "plyometrikus box"-ot, amire crossfit és társai sportokban ugrálnak a népek.

    Mert én sokallom az árukat [itthon ] és külföldön is, de még a legolcsóbb webshopban is 75 ezer forintot kérnek a 3db-os szettért. (nekem a reális ár 10-12e Ftmax/db) [link]

    A lényeg az egészben, hogy amint feltettem a kérdést, egyből nekem esett vagy 5 ember, hogy hogy képzelem, hogy
    - a gyártó ingyen dolgozik
    - van rengeteg költségük
    - nekem mennyit érne az időm
    - ha ilyen skót vagyok, csináljam meg magamnak, stb.

    Így végül töröltem a kérdésem, de kíváncsi voltam hogy én ítélem rosszul a reálértékét vagy tényleg qrvára túlárazottak 30-40 ezer Ft/darab áron, netán újabban ennyire jól megy mindenkinek és csak én vagyok csóró.

    Szóval majd meg fogom csináltatni magamnak, mert az anyagköltség nincs 5 ezer Ft és csak össze kell hegeszteni + lefesteni.

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák