Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Borosz

    senior tag

    Szokatlan kéréssel fordulok hozzátok.
    Egy barátom keményen és becsületesen dolgozik, de nagyon nehezen boldogulnak. Sok adósság, hitelek stb. de küzd még. Családos ember. Ideadta a laptopját (ami a munkavégzéséhez alapkellék), hogy javítsam meg újra (volt párszor már nálam a gép). Most gyakorlatilag szét van hullva. Régi is, törött is, zsanérja gyak. nincs is, a táp leégett és így tovább. :O Majd' elsírtam magam, amikor megláttam a gépet. Javítani már nem érdemes. Értékes dolgai a hdd-n vannak, ami sata csatolófelületű.
    A szokatlan kérésem az, hogy valaki segítsen megoldani a problémánkat egy ajándék-géppel, ami sata hdd-t fogadni tud. Tudom, hogy szokatlan és cefetül NAGY kérésnek tűnik, de ha jobban belegondolunk nem is annyira az. Van akinek nem az. Nem kell semmi extra csak működjön és ne legyen széthullva, legyen tápja. Legszívesebben az enyémet adnám oda, de nekem már sajnos nincs gépem csak a munkahelyi. Ha valaki tud ebben segíteni az keressen PÜ-ben. Aki meg ellenszenvét akarja kifejezni a kéréssel kapcsolatban, az is. ;)
    :R

Új hozzászólás Aktív témák