Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz RandomName #148633 üzenetére

    "A Coop kisfalukban amúgyis sok dolognál 50-70 százalékkal drágább, mint nagyobb városban ahol van konkurencia."
    Ezt én is tapasztalom, főleg élelmiszereknél.
    Nemrég ki is próbáltam, körülbelül ugyanazt összeállítottam a Tescoban és a helyi coopban és sokszor nem csak az árak (6400 VS 10000ft) de a minőség vagy a kiszerelés is jobban megéri.

    pl : (a helyi) coopban spagetti tészta 500g 520ft, hozzá milánói mártás alap 550ft (300g), trappista sajt 20dkg 460ft, egy üveg LaFiesta 750ft
    Ugyanez a Tescoban : spagetti tészta 500g 199ft, hozzá milánói mártás alap 399ft (500g), trappista sajt 20dkg 460ft, egy üveg LaFiesta 329ft

    De letudnám vezetni elégsok mindenre. Egy kevéske dolog van amiben a helyi coop a jobb, de az kb bezárul egy bizonyos tipusú olajos halnál (a Tescoban úgy vettem észre a konzervek alapból drágák) és a tepertőnél amit eddig észrevettem. No meg a mindennap termékek (amik sajnos egyre inkább kikopnak :( ) egyes tételei tudnak versenyképesek lenni (papírzsepi, ketchup), de ha a valamikori saját márkás Tescos cuccokkal állítom szemben akkoriban még a mindennap termékek egy picit drágábbak is voltak. Sajnos tesco saját márkás cuccok már nem igazán vannak :( és a mindennap cuccok is futnak kifelé :(

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák