Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rison77

    senior tag

    Tegnapi nap sikerült végre beszereznem a játékot. Eddig leginkább epoch moddal játszottam. Első belogolás után egy szerverre egyből körbevett 4 teljes felszereltségű fegyveres, elkezdtek németül hadarni, miután felvilágosítottam őket, hogy ez nálam nem pálya angolul folytatták. Megbilincseltek, kb 2 percig ott szívattak, aztán elengedtek, ahogy ez megtörtént megütöttem az egyiket aki kb instant el is ájult, többiek egyből rám fogták a fegyvereket, de hála az orbitális laggnak ami a szerveren volt, nem bírtak eltalálni, befutottam az egyik társuk mögé, azt szépen fejbe szedték, ezután csak sikerült engem is eltalálni.. xD Elsőre kicsit furcsa, hogy semmilyen interface nincs ami mutatja a hp-t vért stb-t , a szükségleteknek se nagyon van %-os kijelzője. A spawn hely mindig ugyanaz, vagy ezt szerver válogatja? Mert akárhányszor meghaltam mindig egy part menti benzinkúthoz születtem. Legelsőnek próbáltam eljutni a legközelebbi reptérhez, de gyalog nem 2 perc út, egyszer se sikerült még eddig. A zombikkal eléggé meggyűlt a bajom, a 10. machete csapásra se nagyon akaródzott elhullani, közben engem meg szétzabált. Remélem belehúznak a srácok, mert még elég messze van a mod tudásától, de el lehet vele ütni az időt.

Új hozzászólás Aktív témák