Hirdetés

Aktív témák

  • PandaMonium

    őstag

    válasz D4v3 #52 üzenetére

    Közben már nekem is sikerült kipróbálnom a játékot, nagyon tetszetős és erezhetően sokkal jobb a port minősége mint a DS1 -nél. A grafika kb. oké színvonal, nem egy Crysis 3, de nem is kell annak lennie, inkább tartalmas legyen. Az irányítás is gyakorlatilag majdnem egyezik a DS1-el, annyi a különbség, hogy most dashelés után nem a B megnyomásával lehet ugrani hanem az LS-el (ami szerintem nem túl kézenfekvő, de lehet csak bele kell szokni) és ugye mostmár van shield strike vagy mifene (Forward + LT).

    Az interfész mérföldekkel átláthatóbb és könnyebben navigálható mint a DS1-ben volt, szép munkát végeztek vele, látszik, hogy átgondolták a dolgot. Nekem személy szerint a gyógyulási rendszer is jobban bejön mint DS1-ben ahol volt egy tucat Estus Flask-ed, aztán oszd be. Ami nekem furcsa nehezítés, hogy ha meghal az ember és hollow-á válik mindig veszít kicsit ideiglenesen a max HP-jából. Tipikus Dark Souls mentalitás, nem elég ha béna az ember, még bünteti is érte a játék. ;]

    Épp csak beértem Majula -ba, beszélgettem pár NPC-vel aztán megpróbáltam megkeresni a King-et akiről a hölgyike habog az elején, de amerre én indult ott 2 óriási knight van kapásból (ki is lapítottak már vagy 10x, de 1x sikerült leverni az egyiket :DDD ), szóval gondolom másik irányba kell majd menni.

    Összességében nekem ez alatt a röpke 1-1,5 óra alatt bejött, aztán majd meglátjuk, hogy ha végzek vele akkor is ez marad-e a véleményem. :)

    [ Szerkesztve ]

    What I cannot create, I do not understand

Aktív témák