Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz mad1 #384 üzenetére

    Ja így már értem.
    Te a Divine ember-t találtad meg. (A Very Large Divine ember az majd New londo legalsó részén és majdnem a legvégén lesz megtalálható.)Azzal lehet olyan fegyvert készíteni ami megöli végleg a katakombékban lévő csontvázakat. Vagyis bonfire után ujraélednek persze de ha azzal csapod le őket akkor hiába él még a sámánjuk nem tudnak feléledni.
    Az is úgy működik hogy normal +5ös fegyvereket tudsz átváltani divine fegyverré. Ajánlom figyelmedbe a battle axe-ot. A kis egykezes fegyverek közül az egyik legerősebb divine fegyver és akár meg is lehet venni ha nem találtad meg.

    Aha a Great axe-ot én is fél kézzel szoktam legyezgetni. Jó fegyver is az. Még jobb is mint az én kedvencem a BK great axe, de a BK gyorsabban csapkod annak ellenére hogy nagy, meg olyan hosszú a nyele mint egy spear szóval messzire elér és ezért beáldozom azt a kevés sebzést amivel a great axe többet sebezne.

    Egyébként egy warrior karakter ilyen fegyverekkel mászkál mikor már kezd fejlődni. csak sokan a great sword-okat jobban szeretik.
    Jelenleg is a Bk axe mellett van egy divine fegyverem ha szükség lenne rá és az a Great axe divine-ra módosítva.
    Sőt most tervezek csinálni egy Fire fegyvert mert van 2-3 boss akiknek gyengesége a fire és nem árt ha ennyivel is jobban sebzem szóval el van rakva még egy great axe amiból fire great axe lesz majd :)

    Ja és nemtom észre vetted e már de nevesztett,: boss, dragon demon és egyéb nem alap fegyvereket nem lehet átkovácsolni divine, fire vagy egyéb sebzésüvé.
    Szóval azért majd ne rakj el magadnak pl egy silver knight swor-ot hogy majd divine-t csinálsz belőle.

    Hol jársz már? Én megjártam dephts-et és blightown-t is és most jön a sen fortress. A Darkroot-ba megültem a lepkét de az nem tétel mint boss. Viszont a másik és sokkal komolyabb boss-t még ot hagytam mert nem szükséges még a gyűrű (quest item, kell majd a továbbjutáshoz new londo-ban) amit ad.

    [ Szerkesztve ]

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Új hozzászólás Aktív témák