Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • lajosx

    őstag

    válasz Šolaire #6030 üzenetére

    Én ezt tényleg nem értem bocsi😥😁 én elsőnek amikor végig vittem is ugyan ugy a betük után rákérdezett valami 2 re a játék igen nyomtam és indultam is az elejéről a játéknak.Ugye legyöztem az első bosst mentem firelinke kard leszúr és ennyi elvileg ez akkor +1 nem? Több soul járt a bossokért bár nehezebb nem lett a játék szerintem.Dlc be nem tudtam menni.Ahogy meggyúlt a tűz travel és irány az első hely.Igy vittem még egyszer végig a játékot.Na most elcsesztem mert megint végig vittem és ugyan ez történt. Nem tudom mit rontok el de most a játék 3at írt igen nyomtam első boss kard ki be firelinkbe tüzetraktam travel és ennyi😏 Viszont most a 2 boss ért amugy piszok kevés soult kaptam csak valami 13ezret szóval nem értem +1 be meg sokkal több járt vagy az a baj a dlc nem vittem végig? Mondjuk az alapjáték nem is érdekelne dlc akartam menni csak. De most akkor megint végig kell vinnem a játékot mig megnyilik a dlc? Vagy mit nem csinálok jól firelinkbe a tüznél? Nem a travelre vagy mire kell menni? Meg miért kapok kevesebb soult mind +1 be? Sőt nagyobbat is sebeznek rajtam a mobok mint +1 be. 😏 Amugy +1 be kuva sok soult kaptam a bossokért 100ezres nagyságrenben kb.+2 be meg 10ezer?😏

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák