Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Kódos

    aktív tag

    válasz Šolaire #3726 üzenetére

    Mindenképpen már a teljesítmények is magával ragadnak így tört verzióba semmi sem ismeri el ha megölöm pl a dancert ami egyenlőre lehetetlennek tünik pedig sokszor próbálkozok vele a multi meg olyan hogy ha nem vittem ki 3x legalább a game-t 3 különbző karakterrel bele se szagolok mert sokszor már az npc-k is idegbe tesznek az unfair playek miatt :D Nem hogy egy örült profi dark souls os szét trolkodjon mert jobban benne van a játékba :D

    (#3727) BOBAKILL Persze köszi hogy leírtad mindenképpen pajzsal nyomom mert a pucér kari amugy is gyorsan út de így 1 kézzel valami unfair egyenlőre meghagyom ezt a god érzést magamnak :D ezzel kapcsolatba még egy kérdés eszembe jutott és ezt is mindenképpen válaszold meg nem akarok rájönni magamtól :D Mikor valamelyik nap próbálkoztam a dancer-el meghaltam vagy 10x akkor a karakterem elkezdett sorvadni előhalott lettem mint dark souls 2 elején alapból nem tapasztaltam gyengülést vagy cruse-t semmit csak megváltozott a kinézetem ennek is van jelentősége?

    [ Szerkesztve ]

    Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye

Aktív témák