Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr-Pamacs

    senior tag

    Köszi mindenkinek.
    Már írtam én is a ''cégnek'', mellesleg tervezem hogy írok a fogyasztóvédelemnek is mivel elég érdekes dolgok vannak az állítólagos szerződésben (valamint sok dolog nincs leírva). Igencsak fogyasztó károsító szaga van a dolgoknak. Pl.: itt az én esetem is.

    PL: Ingyenes letöltés (persze miután regisztráltad magad 960-ért, amit a regisztrációs oldalon nem tüntetnek fel.)

    Pl az Infó és az árak pontból egy idézet:
    4.5 Az aktiválási és megszüntetési díjak és módok, az egyes előfizetésekhez tartozó szolgáltatások mennyisége és típusa, a mobil telefonok kompatibilitása és minden egyéb az előfizetésre vonatkozó információ megtalálható a dada.net erre vonatkozó oldalain http://hu.www.dada.net/.

    A link a kezdőoldara mutat ahonnan indultunk és elvileg ahol most vagyunk:)

    Vagy pl: azt írják ugy h ingyenes és h regisztrálj a telefonszámoddal, majd küldenek egy kódot smsben h írd be h be tudj lépni. Persze azt elfelejtik írni hogy ha beírod a kódodat akkor máris lenyúlják a 960-at.

    Valamint azt is csak regisztráció után tudod megnézni hogy a telefondra ki tudják-e küldeni az ''ingyenesen letölthető dolgot''.

    Úgyhogy SENKI ne regeljen erre a fosra!!!

    Sajnos az ember a saját kárán tanul.

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák