Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dchard

    veterán

    válasz suste #103 üzenetére

    Én az oldalukon csak bullshit bingót láttam. A mediatek-nek egyáltalán van HW NAT megoldása? Ennél a modellnél biztosan nem szorulnak rá, az már kiderült. Viszont az is látszik, hogy a LEDE/OWRT repóknak is fel kell készülniük a routerek szintjén is a többmagos procikra, mert lassan jönnek a közép kategóriában is az ilyen megoldások. Teljesen nonszensz, hogy az iperf3 (ami soktíz gigabitig skálázódik) képtelen több szálat használni LEDE alatt, miközben teljesen egyértelmű, hogy x86-on képes több magot is hasznosítani. Az iperf2-ből régen volt egy iperf2-mt nevű verzió is több szálra, nem tudom azzal mi lett, illetve hogy az iperf3-nál miért nem fordítottak ilyet is (ha ehhez külön fordítás kell).

    Viszont a wifinél ezt írják:

    "The router operates on both the 2.4 GHz band and 5 GHz wireless bands at the same time using concurrent dual-band technology and six internal antennas."

    Valaki megtalálta már ezt a hat darab beépített antennát? Mert a képeken csak kettő látszik, ami meg is felel a 2x2 MIMO specifikációnak.

    Dchard

    [ Szerkesztve ]

    A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

Új hozzászólás Aktív témák