Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    Topikgazda

    válasz MasterDeeJay #27045 üzenetére

    Távolról láttam 1 bandatagot meg két rendőrt (távolról hackelek). Amikor közelebb mentem a két rendőt atválltozott bandataggá (tiger claw asszem) majd elkezdtek lőni.

    Ilyen én még nem láttam. Ha bandatag vagy rendőr közelében sokáig állsz, pláne fegyverrel a kézben, akkor elkezdesz gyanússá válni (sárga, majd piros szem ikon) és elkezdenek rád lőni.

    Másik meg nem értem mitől függ az hogy körözött bűnözőt kinyírhatok-e. Néha jönnek a rendörők és megtámadnak pedig csak megvédem magam, illetve a wanted-eket gyilkolom le.

    Két dologtól is függ. Az egyik, hogy civilt találtál-e el. Mert a civil gyilkolása járhat ilyen hatással.
    A másik az, hogy a belvárosban a lövöldözés alapból rendőrségi esemény lesz.
    Az, hogy megvéded magad, nem indok. Vagy de, az lenne as per az NCPD Safe & Sound alapján. De csak ha nincs rendőr a közelben. Akkor kezek a tarkóra és hasalj le (nem, a játék sajnos erre nem ad lehetőséget :DDD ).

    Cyberpszikókat sem értem, volt hogy 60% élete volt és megadta magát. Van valami amivel megadásra lehet kényszeríteni? Vagy ez a non lethal hackek miatt van? Érdemes fegyverre is non lethal modot rakni?

    Lehet valamelyik Cyberpszichó ilyen, de nagy általánosságban nem. :)
    Regina Jones kéri, hogy a cyberpszichókat ne öld meg, csak tedd ártalmatlanná. Ezt lehet EMP gránátokkal, van rá quickhack (Short Circuit), lehet fegyvermod és van kiberszem-mod is rá.
    Hogy érdemes-e non-lethal módban nyomulni? Én a kiberpszichókat leszámítva nem éltem ezzel a lehetőséggel, de legalábbis nekem az 1.5 után úgy tűnt, hogy sokkal kevésbé hajlandóak meghalni az ellenfelek, ha "sima" pisztoly vagy gépkarabély találattól esnek össze.

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák