Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alpi.

    addikt

    Múlt hét végén beléptem a játékba, megnézni ezt a magasvasút / metró modot.
    Persze azonnal beszívott a város. Több hónapja nem játszottam és picit hiányzott 2078.
    Egész hétvégémet így töltöttem, ami jó. Még mindig ugyan olyan erősnek hat abban a pár dologban, mint amennyire egy éve. De !! Mindig pozitív dolgokat írtam a játékról, mert nekem nagyon tetszik és egyébként is ki van maxolva az elégedetlenkedők száma a világba.
    Az viszont, hogy a jelenlegi Body / ColdBlood -ra támaszkodó Street Samurai karimnál sem a body sem a cold blood nem fejlődik, az kicsit gáz ! A body továbbra is 20 óra játék / 20 XP (ergo semmi), de most még a Cold blood is alig csepegteti. Legalább az ment régebb....
    Egy hiányzó kis text darabka vagy egy vicces repülő tárgy nem érdekel. Nem mintha sűrűn láttam volna, csak mondom. Ezt viszont igenis problémának éltem, élem meg ! Ennek az oldalának már illene rendeltetés szerűen mennie, egy évvel és jó pár patch-el megjelenés után...
    45-ös a karim, a CB 12-es, a Body 8-as szinten áll. Ezek is csak amiatt, mert nagyon régen kezdtem ezt a karit és anno még ment a body. A Cold blood meg mér kicsivel utána is. Jelen állapotban a hétvége alatt a body az semmit, a cold blood talán egy negyed szintet nőtt...
    Értsd : amikor betöltöttem a régi mentésemet, hogy megnézzem azt a modot, akkor 8 és 12-n állt. Sztem vagy 10-12 óra játék (min.) után 8 és 12-re volt képes fejlő... izé maradni. :U
    Ok, pikk-pakk megoldottam, mikor kezdett egyre jobban dühíteni. Editorral 2 perc, de ez semmit nem változtat a dolgon.
    Nem nyavalyogtam soha, hogy miért nem javult az AI, hogy miért nem jön plusz tartalom (az alternatív Johnny külsőt inkább hagyjuk. :DDD ), de most emiatt igenis megteszem !
    Ez konkrétan "game breaking" bug, ha valaki ilyen karit szeretne. Nem egy, hanem 2 perk-nél is esélytelen, hogy meglegyen az uccsó skill. :(

    [ Szerkesztve ]

    https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

Új hozzászólás Aktív témák