Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sudosu

    csendes tag

    Üdv!

    Nézegettem fórumon, nem találtam ilyen témát. Ha mégis lenne elnézést a duplázásért!

    Újraraktam nemrég a Windows-t, telepítettem szokás szerint a driverek után a Powerdirector 11-et is! Olyan problémával találkoztam hogy valamiért nem tudom a CUDA render technológiát használni a gépemen! Valamiért a PD (PowerDirector) nem akarja felismerni! Ezért már többször újra is telepítettem a programot de csak az Intel Quick Sync-et hajlandó felismerni, amikor Intel HD3000-ről futtatom a programot. Ha NVIDIA-val futtatom akkor csak az OpenCL technológia elérhető és amikor renderelném a videót akkor nem engedi kiválasztani a Hardware-es renderelést. Elindítottam próbaként viszont szoftveresen kezdte, amely felzabálta a gépem! Amikor a HD3000 kártyámmal indítom a programot akkor engedi a hardware-es rendert (Intel Quick Sync) viszont az jobban zabálja a gépemet mint a CUDA.

    GPU-Z

    OS: Windows 7 Ultimate X64
    NVIDIA Driverből a béta van telepítve (326.19)
    Powerdirector 11 ultrát használok, az összes frissítés telepítve van hozzá!

    Gépem: http://www.laptopszalon.hu/laptop_notebook/asus/ASUS_X55VD_SX029D_Intel_Core_i3_2350M_4GB_500GB_NVIDIA_Free_DOS_Sotetszurke_ASNBX55VDSX029D_7337.html

    Érdekességként az Action! meg felismeri a Cuda-t és tudom is használni!
    Kérlek segítsetek!
    Köszi, előre is!

  • sudosu

    csendes tag

    Ui.: Kipróbáltam Sony Vegas-al is, ott megy a hardwares CUDA render szóval tuti valami a PowerDirector-al van!

    Olyan hozzászólásokat nem várok hogy használjak vegas-t :)! Már úgy megszoktam a Powerdirectort.

Új hozzászólás Aktív témák