Hirdetés

Aktív témák

  • Messa

    tag

    Hétfő

    Ma nem voltam dolgozni,mert nem tegnap este hanem ma reggel jöttünk fel,mert meg kelett várni,hogy megjavitsák a tetőnket amit múlt héten szétb@szott a szél. (Leszedett 5 kúpcserepet). Ezen kivül bementem a suliba és megkérdeztem,hogy mi kell a pénteki határidős beadandómba. Kiderült,hogy 10 oldalas kell ,hogy legyen. Nem tűnik nagyon bonyolultnak holnap el is kezdem irni.

    Hétvégén végig Half Life 2ztem. Atom jó lett a gép az új videókarival csak kicsit hangos a ventije,de nagyon nem gáz,mert az 5.1es fülessel játszottam :DD

    Szombaton havernál megnéztem a WOW kiegészitőjét. Nagyon megtetszett, lehet hogy megveszem és visszaesem a virtuális világba. A héten kitalálom,hogy mi lesz ,de 1 biztos ha visszamegyek WOWozni akkor fel kell hoznom a gépem BPre. Igazából az időmbe beleférne minden nap 18-éjfélig a WOW. Nemtudom, lehet inkább át kéne formálnom a testem és ismerkedni. Ez a 2 dolog örök ellentét bennem,pedig sok embernek megy 1xre a 2 dolog. Csak én vagyok lusta hozzá :F

    Szar idő volt ma ,olyan álmositó. 2Xbe is aludtam a BKVn:)

    Már ennyi. Elérte a BLogom az 500as látogatottságot :C Ezennel köszönöm mindenkinek aki engem olvas. Nekem jól esik :))

    Time is the fire in which you'll burn.

Aktív témák