Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • flashpointer

    őstag

    válasz vaakuum #65 üzenetére

    Akkor még nem játszottál P2W játékkal, aranylőszer meg csodajármű amit kizárólag pénzért lehet megvenni,
    itt minden elérhető mindenkinek, nincsen semmi pénzért vehető előny, max az időt lehet lerövidíteni ameddig eljutsz egy cucchoz(instant megveszed).
    Valamelyik nap is Free for Allban ilyen max 5-6K-s ellenségekett tedd be a 10K-s járművöm mellé, aztán mikor nekem volt 10 killem a másodiknak meg 2 jött a noob p2w meg hasonlók, pedig mind a két Reapert magam gyártottam le, meg az összes többi mást is, annyi hogy open betatol nyomom minden nap.

    Az új plazmák meg nem azért sebeznek annyit mert újak hanem mertbaromi lassú sebességgel haladnak, egyszerűen el kell menni előlük, és . (Amúgy meg kb 4 nap alatt bárki eljut arra a repuszintre hogy legyártsa magának,úgyhogy tessék kipróbálni hogy mennyi lövésből mennyi talál)
    Amúgy egy dupla plazmás nekem is leviszi egy lövésből midnkét reapert ha betalál, de drónos vagy melee vagy sniperrel nem tud mit kezdeni, kő-papír-olló van mint mindenhol.

Új hozzászólás Aktív témák