Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ahsa

    csendes tag

    válasz #16741888 #1 üzenetére

    Hali,

    en is ebben a betegsegben szenvedek, jobban mondva inkabb csak van, mert szerencsere mostanaban nincs kulonosebb bajom. Tortenet roviden:
    13 eves koromtol fajt a hasam napi rendszereseggel es ez egyre csak rosszabbodot. Semmihez sem volt kedvem egesz nap fajt a hasam, sokszor olyan folyamatosan, hogy szinte eszre sem vettem, csak azt, hogy nincs kedvem megmoccani sem az agyban. !3 ev! orvoshozjaras utan sikerult diagnosztizalni a betegseget egy veletlen folytan (egy masik mutetem kozben). Akkorra olyan rossz allapotba voltam, hogy meg is kellett muteni. Csak egy adat az allapot elkepzelesehez: 183 centi, 48 kilo.
    Mutet utan egy het alatt hiztam 10 kilot. Ma mar inkabb dagi vagyok, semmint sovany (ez ellen is kene tenni, persze leginkabb mozgas utjan ;) ). Szoval a mutet ota eltelt 8 ev es mar jopar eve nem szedem a felirt gyogyszert egyaltalan, es viszonylag tunetmentes vagyok. Ezzel nem akarlak a gyogyszerszedesrol lebeszelni, mert lehet, hogy en is rafaragok egyszer meg. Neha azert elofordul hasmenes, hasfajas.

    u.i.: uj nevvel regisztraltam, mert nem szeretnem, ha mindenkinek, minden hozzaszolasomrol csak ez jutna eszebe.

Új hozzászólás Aktív témák