Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • freeknight

    őstag

    válasz .LnB #41679 üzenetére

    Jogász vagyok, nagyon is jól tudom, hogy amit okipoki művelt, az mind a csalás, adott esetben a lopás fogalmát kimeríti. Nyilván, ha bemész rendőrségre, csak néznek nagy szemekkel, de van olyan is, hogy internetes csalás, a net nem egy fekete zóna, ahol bárkitől bármit kicsalhatsz, attól függetlenül, hogy a jog mindig 10 lépéssel lemaradva kullog a való élet után.

    Az is biztos, hogy ha csak a magyar jogszolgáltatáson múlik, attól a késtől a srác búcsúzhat, mert itt nagyon nehéz bizonyítani, hogy csalás történt. Ha az "üzlet" pl a jófogáson bonyolódik, akkor viszont korántsem így van, de ez steames trade-en volt, amivel nem igazán tud mit kezdeni nemhogy a magyar, de más nyugati bíróság sem. Illetve a kés értéke sem egyértelmű, mert ha a Valve ilyen esetben nyújtana is segítséget az eljáró hatóságoknak, az ő marketükben nincsen beárazva a kés, mert túl van azon a bizonyos 380 eurón, csakis kvázi "feketepiaci" forgalomban kapható.
    Viszont, itt történt pénzmozgás (a srác utalt is a scammernek, bár az igaz, hogy nem a késért), illetve hardveraprón át történt az első, kulcsvásárlós tranzakció, szóval valami halvány reménysugár lehet.
    Mindenesetre érdekes a téma, és szerintem érdemes is vele foglalkozni.
    Ha jól tudom, a Valve policy az, hogy linkes csalásnál visszaadják az ellopott itemeket, ilyen scammnél meg nem foglalkoznak vele? Legalábbis én valahogy így emlékszem.

  • bager13

    aktív tag

    válasz .LnB #41679 üzenetére

    Általában egyetértek veled mindenben, de most nem. Szerintem, ha valaki a skinekért játszik ,akkor egészségére(na kezdő ,ha nem). Ez a játék egy része, akit nem érdekel annak nem kötelező azzal foglalkozni.
    Persze értem én ,hogy minden második hozzászólás a skinekről szól és a CS igazi lényege elveszik. De most ez a módi(sajnos/nem sajnos).

    Én őszintén megmondom, hogy a MM miatt kezdtem el a CS:GO-val játszani, mert tetszett ,hogy aránylag velem egy szinten lévőkkel dob össze. Ez egy olyan emberek ,aki munka után egy-két órát akar lövöldözni a haverjaival, annak a legjobb. Sokszor érzem én is, hogy nincsenek meg nekem sem az alapok: 2-3 taktikát használunk max, nincs semmi előre begyakorolva, nincs normális spray kontroll és stb...
    Tudom ,hogy lehetnék jobb, de ha nem akarok?

    (((A smurf-ök ellenére is még mindig ez a legigazságosabb rendszer ,amivel valaha játszottam)))

    Szerk.: Szóval mindenki másért kezdi és másért játssza a játékot, ami szerintem nem baj. :)

    [ Szerkesztve ]

    Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

Új hozzászólás Aktív témák