Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Rainf0r3st

    csendes tag

    Szevasztok,

    most 4 db Kingston 1gigás 667hz-es memóriám van, ezért vettem egy Corsair Dominator DDR2 1066hz CL5-ös kittet.

    Következő a probléma. Ha berakom mind a 2 memóriát akkor a gép kékhalállal meghal egy idő után (1-10p), most visszaraktam a 4db 1 gigást minden rendben. Ha csak 1 DB 2 gigás van benne akkor nincs para elvileg, bár csak 15 percig futattam a gépet de nem halt be.

    A biosban próbáltunk állítgatni de olyan mintha hiába állítjuk be a hercet stbt everestben aztirja 1066hzes a memória és 400hzen fut (mondjuk ahogy most nézem ezt irja a 667hzesre is adok 1 screent hátha segít).

    A 2 sárga socketbe raktam be a memóriát mert ha a 2 feketébe rakom be akkor a gép bekapcsol de nem csinál semmit, nem hoz be semmit. Arra gyanakodunk/tunk h a procimon 1 elég nagy coolermaster hűtő van és az egyik memória ugyan passzol de egymáshoz érnek a cuccok és picit mintha feszülne, ezt nem tudom probléma forrás lehet e.

    Minden esetleges ötletet/megoldást örömmel fogadok h ne kelljen eladnom ezeket a memóriákat. Amúgy full újonnan vettem őket és elvileg a memóriák önmaguk nem hibásak.

    Köszi előre is mindent.

    Screen: http://noob.hu/2011/03/31/memoria.jpg (most a 4db kingston 667hz-es van benne amikor a corsair volt azt irja DDR2-1066(400hz).

Aktív témák