Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Real_Necro

    veterán

    válasz Real_Necro #224 üzenetére

    Mit mondjak, Thermaltake Skull Tower után kicsit csalódtam ebben a házban. Kapásból furcsa volt az oldallapok és kártyahelyek csavarral történő rögzítése. Az alaplapnál szintén. TT-nél ezt már kb 8 évvel ezelőtt pattintósra vagy reteszelősre alkották. Ugyanakkor az alaplap rögzítésénél sem lehet a szerelő lemezt kivenni. Az Enermax modu82+ tápom (ami szerintem mégsem őskövület) kábele éppen hogy elért a tápcsatiig. A 3,5"-os vinyók beszerelése horror (vagy nekem nem volt megfelelő kézügyességem hozzá). A kis gumi "bakokból" folyamatosan kiugrált 1-1 fém pöcök, elég sokat kellett velük játszani, mire helyükre kerültek. A kábelek rendezgetése után az oldallap rárakása sem egyszerű, már-már kidomborodik a ház oldala.

    Pozitívum, hogy a procik hűvösebbek lettek, csöndes lett a vga venti is. Tetszik, hogy nem ujjlenyomat gyűjtős a ház anyaga. Kinézetre is szép. Remélem jó darabig kiszolgál.

    „Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

Új hozzászólás Aktív témák