Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Fertschy

    csendes tag

    Sziasztok!

    Lenne pár kérdésem, melyekre megköszönném, ha valaki - ki jól ért hozzá - válaszolna:
    - Miért van az, hogy ha a tálcán ráviszem az ikonjára az egeret, ezt írja ki: Comodo tűzfal inicializálása...? Több mint egy órán keresztül kiírja és ilyenkor lassabb netem és a gépem is. A feladat kezelő elég magas százalékot mutat a comodo részéről a processzor használathoz.
    - Miért kell olyan szabályokat megadni, hogy ''IP Be, Bármi, Bármi, Protokol bármi'' vagy ''IP Ki, Bármi, Bármi, Protokol bármi''? Tulajdonképpen - lehet csak látszólag, de - ez azt jelenti, hogy a tűzfal nem csinál semmit. Csak van és mindent ki/be enged. Igazam van, vagy igazam van?
    - A programoknál - mint alább olvastam már pár hozzászólásban - nálam is naponta többszö megkérdezi ugyanazokat a szabályokat újra, s újra, hogy engedélyezzem a ki-, bemenő forgalmat. NA most erre írtátok, hogy pipáljuk ki a ''Minden aktivitás engedve a programhoz'' rublikát. De - ha jól értelmezem - ez azt jelenti, hogy kikapcsolom a tűzfalat a megfelelő alkalmazás alatt. Node mit lehet kezdeni az álladó használat alatt lévő és nem egészen biztonságos progikkal(Firefox, IE, stb.)?

    Egyenlőre ''csak'' ennyi lettem volna. Előre is köszi a válaszokat!
    Üdv.

Aktív témák