Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • tomi_mod

    aktív tag

    Sziasztok!
    Hát nem sokan voltak itt...
    Elakadtam benne a Normandiai missziónál, az első pályán. Egy rakat tankot kéne megsemmisíteni. Ezek egy idő után szépen elindulnak, alig lehet győzni municióval...
    Már találtam végigjátszást is de valahogy nem jön be a stratégia.
    Aki megcsinálta help!

  • tomi_mod

    aktív tag

    válasz tomi_mod #2 üzenetére

    Már megvan nem kell help... ...nehéz volt.

  • tomi_mod

    aktív tag

    Sziasztok!

    Végigjátszottam!

    Hát nem tudom, nem lett olyan jó mint az előző részek...
    Ami jó irányba változott az csak a grafika, szebb lett kicsivel az effektek miatt -időjárás-, de azért a fix 800*600 nem annyira tetszett, bár így is jól átlátható a terep. Ami még jó volt, hogy az egyes missziókban a pályák, egymás történetbeli folytatásai néha ''átvezető jelenetekkel''.

    Fél hátrányos dolgok: mint ahogy sokan írták több helyen az irányítás elég balul sikerült, a játék vége felé megszokható, és élvezetes játszani, de elég nagy váltás volt az előző Commandosokhoz képest.

    Hátrányai: hát ezekből van a legtöbb; a játék során nem éreztem azt amit az előző részek alatt...
    A pályák mérete csökkent, így értelmetlen sok karaktert küldeni egy pályára, de azért ez jobban is meg lehetett volna tenni. Szegény buvárunknak csak egy alig 20 perces misszió jut, ahol is csak azért szerepel, mert tud víz alatt úszni -a Comm2-ben asszem a többi is egy ideig-. Egyzserűen nem kell őket összehangolni... ...még az első részben használtam a többkamerás opciót összehangolt támadáshoz... ...ott kellett utoljára.
    A fegyver újítások jók és a Comm2-ben már megjelent újabb eszközök, mint a gázgránát, molotov koktél és társai remekül hangzanak de csak egy pályán voltam kénytelen használni. Mindíg az a helyzet, hogy egy német leüt puska elvesz és lehet írtani, töltény meg akad. Óvatosabb pályákon meg a leütés-kötözés a módszer, szinte mindíg.
    Egyszerűen nem volt olyan pont, hogy azt érezzem na ez így tök jó...
    Az extra cuccokat legtöbbször csak a pálya végén durrogtattam el, mivel mindgí azt vártam, na hova kell igazán stb..
    Szóval a játékmenet nagyon gyér! Csak a Sztálingrádi misszió tetszett igazán!
    Az átvezető jelenetek, nem jók semmi extra animáció vagy archív bejátszás, no hangulat...:(
    Szvsz nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket!

Aktív témák