Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Amur

    Topikgazda

    válasz jack474 #855 üzenetére

    Inferno tower ja, az okozott már pár ősz hajszálat. Ha kézben vannak a skelik akkor be szoktam próbálni gólem elé rakni, úgy is gyorsabbak megelőzik ha jól időzítek, persze ha nincs az ellenfélnek feltehetően log-zap a kézben. Mega minion még esetleg amit egyszerre próbálok indítani, és felfog jó sokat a "lézerből".
    Te hogy szoktad kicselezni?

    Giinos: relatív hogy sok-e, de szerintem nem. Nagyon effektív ha jól használod. Mondom ellenem mindig toronyra rakták, főleg mikor indítom a gólemet, akkor szedik őt meg a tornyot is..dupla haszon, de rendszeresen lerakták simán a toronyra mikor én már kifogytam az elixirből. Amúgy is meggondolandó mit raksz le rájuk, valkyre pl. lassú, nagyon sok sebzést bevisznek ellene.
    Talán orange juice csinált róla vidit, pont ez is benne volt hogy mivel jó védekezni ellene, és a te szempontodból: mivel jó használni. Mindjárt megkeresem!
    Itt is van: how to use and counter graveyard

    [ Szerkesztve ]

    Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Új hozzászólás Aktív témák