Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Satariaaa

    tag

    válasz dragonfx #4429 üzenetére

    Fussunk neki még egyszer, mert itt bajok vannak és látom kezdtek hülyének nézni...

    Namost a Bluestackes mese másfél évvel ez előtti történet, nem tudom minek keverjük bele. Hogy kerek legyen a mese, azért írtam le, itt közel, távol nincs szó Bluestackről. Csak szerintem nem lett rendesen elolvasva egyik postom se... Másfél évvel ez előtt ott vittem át az androidra, Iosról, kapott kóddal, sikerrel.
    Bal fent? Ugyan azzal a játékkal játszunk?
    A procedúra (még a Bluen): CoC föltelepít, a demo játék végigvisz, falu elnevez (nem engedett előbb hozzáférni semmilyen gombhoz, csak ha végigvittem a demot), utána beállítások gomb (ami jobbra lent van, nem balra fent), kód megadása, falu betöltése (és ezzel a bejelentkezett címre elmenti a falut, összekötve az Iosossal. Ez pipa. Másfél évvel ez előtt...
    Bejelentkezés másik androidon:
    Telefonon föltettem, szintén másfél éve, egy időben a Blueval. A játék indítása előtt NEM voltam bejelentkezve az előzetes sikerrel átvitt játékkal rendelkező google fiókomba! Ott is végigcsináltatta velem a demo játékot, ismét. Megint mondom, nem engedett semmi gombot megnyomni, még a beállításokat sem, csak az után, ha a demo játék kész. Amikor vége, ismét jobbra lent, nem balra fent, beállítások, bejelentkezés a google+ fiókba, majd ez után kérdezte meg, hogy betöltsem e a falum, mert ott lát egy mentést, ami egy nagyobb szintű falu (az, amit a Blueval, a kapott Iosos kóddal átvittem)... Betöltötte, mesés...
    Napjaink eseménye és a hiba: Androidos telefon (nem emulátor, telefon). NEM voltam bejeletkezve a google+ fiókommal, ami előzetesen össze lett kötve a fent leírt módon és rendelkezik a mentésemmel. CoC feltelepít, demo játék végigvisz, mivel még mindig nem enged más opciót, mielőtt le nem játszom. Demo vége, ismét nem balra fent, hanem jobbra lent beállítások gomb, bejelentkezés a google+ba, majd kiírta hogy szinkronizálás.
    Ez egyik fent leírt esetben sem volt (se az emulátornál, se a telefonnál). Megfogta és a demo játék faluját fellőtte arra a címre, felülírva azt, ami már működött.
    Most értitek már?

    Az meg nem opció, hogy nem tud segíteni. Tehát, ha magad sem tudod, akkor ne ötletelj inkább, mert lesz, aki elhiszi és beletörődik. Egyébként ezt is írtam, ez is bizonyítja, hogy nem lett jól elolvasva, amit írok: "A Supercell segít és oda rakja a falum, ahova mondom, miután egy gemes számlával bizonyítom, hogy az enyém a cucc, meg pár személyes kérdésre válaszolok".

    Engedjük el ezt az androidos dolgot, szeretem, imádom, hál istennek a procedúra sem szükséges, mert végül nem szorulok rá... De legalább tapasztalatom van abban, hogy mit kell csinálni, mert beszéltem a Supercellel. És nekik sem ismeretlen ez a hiba, ami teljesen más vonalon jár, tehát se nektek, sem nekem nincs igazunk ez ügyben (de ettől még gyűlölöm az androidot és fogom is). Itt csak annyi a különbség, hogy én kérdeztem, hogy hátha tudja valaki, ahelyett, hogy egyből a Supercellnél indítottam volna. Ők legalább nem ötletelnek úgy, hogy valójában lövésük sincs a dologról és ennek tudatában még butusnak sem néztek...

    Remélem most így akkor rend van...

    u.i.: a Bluestackset kipróbáltam most, hogy mondtad, hogy nem megy.
    Hiba nélkül üzemel...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák