Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sztlaci

    aktív tag

    válasz Abu85 #9250 üzenetére

    A driver infónál 2010.05.04 dátum van.
    Uninstall után az angol verziós telepítő hiba üzenettel elszállt, azóta semmi nem ment fel az ATI oldaláról, illetve állítólag a driver felment, de nyomát nem találtam és a CCC viszont nem települt, valami olyan marhasággal, hogy a grafikusvezérlőben le van tiltva a CCC telepítése, A kis f-mat van letiltva a fos az ATI telepítője béka segge alatt van.
    Kis OFF a Win7 meg azt írja ki nem készült visszaállítási pont, az is kakálja össze magát, mikor már a nyomtató telepítése is fél napos nyűg volt és állítottam is vissza a rendszert. Hova lettek a visszaállítási pontok? Másodszor vettem észre, hogy önállósította magát, és eltűnnek a visszaállítási lehetőségek. Még jó, hogy mellette megvan a jó kis XP. :DD
    Az eredeti ASUS telepítőről szerencsére a 10.2 felment CCC-vel.
    Valószínűleg gagyi a 10.5, majd újra felteszem a 10.4-et, az működött.
    Az elmúlt évek legnagyobb szívása volt az NV-ról ATI-ra átállnom.
    Az vegyen ATI kártyát, aki szeret idegeskedni. Nekem nem gyere - be, hogy lutri legyen melyik driver működik, melyikkel mi megy rendesen. Nv-nál eszembe nem jutott azon idegeskedni, hogy a gép összeomlok egy driver frissítésnél, néha felmentem a honlapra, letöltöttem az aktuális meghajtót, és használtam. Soha nem töröltem az előzőt. ui: A Win 7 nem látott NV kártyát.

    [ Szerkesztve ]

    Acer Aspire A317-51G-77QX 17,3"; i7-10510U, 8GB, 512GB SSD

Új hozzászólás Aktív témák