Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kyd

    tag

    válasz Pityu. #38049 üzenetére

    Nekem is ugyanez a problámám. RX 580, Assasin creed Origins közben, óránként kidobja ezt az üzenetet, nagyon idegesítő. Ha valaki tud erre megoldást, nagy hálás lenék :) Probáltam a legújabb drivert, az eggyel régebbit, jelenleg a Adrenalin 21.12.1 van fent

  • R3nts

    senior tag

    válasz Pityu. #38049 üzenetére

    Ezt újraindítás után dobja? Nekem is ilyet dobált, és a Win LETILTOTTA a drivert, az eszközkezelőben kellett újra engedélyeznem...Nekem egy RX570-es kártyával csinálta ezt, mindig videolejátszáskor, vagy hw-dekódolású videolejátszóval, vagy böngészőben videolejátszásokkor... A 22.8.1 nekem kuka, mert ezt csinálta naponta 3x, a 22.7.1 is (pedig régebben amikor az volt fenn, NEM CSINÁLTA), most a 22.5.2-t tettem vissza azzal jó, ami a feletti, akár whql, akár optional, azzal mind fagy, és eldobja a drivert...,... de azóta kijött a 22.8.2 de még nem "mertem" kipróbálni... :W Továbbra is tartom magam ahhoz, hogy a Windows frissítések cseszik szét, mert 1-1 update után, olyan szinten tré lesz a hw-videolejátszás, hogy drivert kell update-elnem, hátha frissebbel megjavul... A friss pedig elkezdi megint ezeket csinálni, amikről írtam, és amit írtál Te is... szóval meg kell várni egy olyan alkalmas pillanatot, amikor az aktuális fennlévő driver öszhangba kerül egy aktuális Win update-tel... és sajnos nem elég, hogy onnantól kezdve drivert nem frissítesz, mert ha oprendszert viszont igen, akkor az úgy is szétcseszi a hw videolejátszást... :W Én kb. fél éve szívok ezzel...

    [ Szerkesztve ]

    ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

Új hozzászólás Aktív témák