Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jazz

    veterán

    Most lattam meg veletlenül a neten! Egeszen meglepodtem, gondoltam ideugrok par hozzaszolas erejeig.:)
    Erdekes a kicsike, teljesitette nemely A510 tulaj almat (franya..: kicsi MP,-1/2.5''CCD,-videokorlatozas!), ambar igen csak nagy felarral. A620, 90 ropi...
    7MP sok egy ekkora CCD-n, hiszen anno A80 5Mp-en volt ennyi, es az ugy pont jo volt. Tovabba gyüszünyi optikaval...hat nem tudom van-e ertelme. Nagyon kivancsi lennek a foto minösegere. Most vagy nagyon zajos (ami nem jellemzö a canon-ra, de ez lenne a jobbik eset), vagy agyon van szürve a kep, ami azt jelenti, hogy fuccs a a reszeletessegnek, hiaba a nagy felbontas.
    No meg ennyi kottaert lehet venni Panasonic FZ5-ot, amit nem is lehet ezzel egy kategoriaban emliteni.
    Szoval ugy nez ki megy a marketingdomping a vasarlok kegyeiert, akarom mondani megnyereseert, felrevezeteseert.:)
    Összefoglalva nem tul sok ertelme van egy ilyen gepnek, ennyiert.
    A video-rol meg csak annyit, hogy kb.10 perc 1GB!!! ami nagyon durva, ennek sincs sok ertelme. Viszont amin nagyon meglepodtem, az az Olympus 770UZ, MP4-be ment, VGA 30FPS, a merete meg, hat ocsem, 30mp 1MB, de akkor sokat mondok! (vagy nem, de valami ilyesmi kis elteressel az tuti) Azt tudom, hogy 1/8, azaz nyolcada a 760UZ-nak, ami csak 15fps-el dolgozik, es meg igy is!
    De jo sokat irtam. no de a lenyeg, hogy ez parasztvakitas, ekkora CCD-re 5MP kene, de hat akkor nem is tudnanak ennyit elkerni erte...sajat termek konkurencia...piaci lefedettseg...nyereseg-haszon.....blablabla...:))
    Ja es az alvanymenetrol. Tömege: 2gramm, tobblet költseg sorozatgyartasban: 0,01FT, de hat akkor mit raknak A710-re?:) tovabba ha fem kell vegyel meg dragabbat, azon mar az van.;) Mert ha ez a gep tokeletes lenne, senki nem venne dragabb gepet, es hat az kinek jo?? (Neked, de nem a cegnek!:) ) No de veget ert a mese mara, zarul....:))

    [Szerkesztve]

    free your mind

  • Jazz

    veterán

    De hülye vagyok!:) Most latom csak, hogy van a610 5Mp-el!:Y Zsir! upsz...:U

    free your mind

  • Jazz

    veterán

    válasz Surfym@n #15 üzenetére

    Mivel nekem volt A60, A80, A510-es sokaig a kezemben, nyugodtan elmondhatom, hogy nagyon jo kis gep ez...anno mikor A510 bejott az volt a kivansag, hogy ''barcsak egy kicsit nagyobb lenne a CCD, es barcsak tudna 640x480-at, akkor ez lenne a tokeletes kisgep....'' Hat most teljesult, csak milyen aron. A510: 43000, A610: 77000. Ez majdnem ketszeres ar. En ennyit biztos nem adnek erte, mert ennyit nem er, bar nagyon jo gep. (nehogy mar 1/2,5''-->1/1.8'' CCD novekmeny ekkora tobbletkoltseget okoz, mert naggyjabol ennyi a lenyegi kulonbseg. 640x480-at A510 is tudott, csak softweares-en le volt korlatozva 30mp-es record-limitekre)

    free your mind

Új hozzászólás Aktív témák